logo

Bony o wartości 400 zł do wygrania w nowym konkursie Diverse

03wrz 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Katarzyna Kalinowska

0

Diverse, jak co roku, proponuje kolekcję Denim. Tym razem jej wejście łączy jednak z wyjątkowym konkursem, w którym do wygrania jest aż 5 kart podarunkowych o warości 400zł do wykorzystania w sklepach marki Diverse!

 

 

 

Poczuj się jak stylista

O co chodzi w konkursie? Zasady są bardzo proste. Wystarczy tylko wystałć swój pomysł na jeansową stylizację w 3 odsłonach, w oparciu o produkty z kolekcji marki Diverse, z których przynajmniej jeden neleży do kolekcji Denim, którą znajdziecie na tej stronie internetowej.  Dla ułatwienia macie także możliwość korzystania ze specjalnego kreatora Diverse, w którym możecie testować swoje pomysły, które docelowo poprowadzić Was mają ku zwycięstwu! :).

Przygotowane kolaże należy przesłać w plikach jpg, png lub pdf na adres konkurs_diverse@marquard.pl w temacie wpisując „Konkurs Denim Diverse”. Pamiętajcie także o tym, aby w wiadomości dołączyć swoje dane adresowe oraz numel telefonu, pod którym można Was złapać :)

Termin nadsyłania prac mija 10 września 2014.

Co dalej?

10 najlepszych prac zostanie poddanych głosowaniu użytkowników na serwisie Zeberka.pl w dniach 11-17.09.2014. Wszystko po to aby ostatecznie 5 szczęściarzy wygrało karty podarunkowe do sklepów Diverse o wartości 400zł!

Szczegółowy regulamin znajdziecie tutaj.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close