logo

Bony na wakacje za zakupy na Statoil

19gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Nie nadeszły jeszcze nawet Święta, a Statoil i biuro podróży Itaka już rozdają vouchery o wartości 4000 zł na wakacje marzeń. Może warto dać się ponieść temu szaleństwu? :-)

Nie trzeba wiele, by wziąć udział w konkursie. Jak to często bywa, musimy dokonać zakupu określonych artykułów. W tym przypadku są to napoje Coca-Cola, Fanta lub Sprite. Zdecydowanie należą one do najczęściej chwytanych przez klientów w kolejce do kasy produktów, a dodatkowo przez cały okres trwania akcji dostępne są one w promocyjnej cenie: 7 zł za dwie litrowe butelki.

I to właśnie te butelki stają się przepustką do udziału w konkursie. Po ich zakupie zachować należy paragon, a następnie na stronie konkursowej wykonać zadanie konkursowe: podać trzy rzeczy, które kojarzą się z Coca-Colą i Świętami. Podajemy swój numer telefonu (nie, nie będzie żadnych SMS-ów premium :-)) i czekamy.

Akcja promocyjna trwa od 16 grudnia do 13 stycznia. Każdego dnia - od 20 grudnia do 13 stycznia - jeden szczęśliwiec otrzyma bon wycieczkowy od Itaki o równowartości 4000 zł.

Zachęcamy jak zwykle do zaczerpnięcia dodatkowych szczegółowych informacji ze strony promocyjnej Statoil oraz regulaminu.

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close