logo

Bon na 150 zł do wydania w Decathlonie - podpowiadamy jak go zdobyć!

12maj 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Monika

2

Planujesz przeprowadzkę? Prowadzisz sklep wysyłkowy? Uzupełniasz wybrakowane wyposażenie swojego biura? Jeśli przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, sprawdź w jaki sposób dokonując niezbędnych zakupów możesz dodatkowo zdobyć voucher do sklepu Decathlon!

Znasz sklep Rajapack? Pora zapoznać się z jego ofertą: ponad 200 rozmiarów najczęściej wybieranych pudeł kartonowych, opakowania gotowe do wysyłki, koperty, worki foliowe, wypełniacze, taśmy i akcesoria magazynowe. Każdy z nas zna kogoś, komu taki asortyment jest potrzebny!

Rajapack

Co to ma wspólnego z Decathlonem? Obecnie bardzo dużo :-)

Jak zdobyć bon do Decathlonu?

Tylko w dniach 5-18 maja robiąc zakupy w Rajapack otrzymasz bon podarunkowy do wykorzystania w sklepach sieci Decathlon. Wystarczy podczas zamówienia wprowadzić odpowiedni kod w koszyku zakupowym. Im więcej wydasz w Rajapack, tym większą wartość będzie miał Twój bon!

  • 50 zł do wykorzystania przy zakupach od 399 zł netto
  • 100 zł do wykorzystania przy zakupach od 899 zł netto
  • 150 zł do wykorzystania przy zakupach od 1299 zł netto

Biorąc pod uwagę fakt, że firmy zaopatrujące się w Rajapack zazwyczaj zamawiają hurtowo, kwoty te nie są wygórowane :-)

No i teraz kwestia najważniejsza: gdzie znajdę kody? Kliknij w poniższą grafikę, a zostaniesz przeniesiony na stronę, na której GoDealla gromadzi kody rabatowe do Rajapack. Wybierz kupon dotyczący bonu o interesującej Cię wartości :-) Miłych zakupów!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close