logo

Błyskawiczna wyprzedaż w RTV Euro AGD: nawet 2 tys. taniej!

26lut 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Zazwyczaj tuż po świętach i Sylwestrze możecie korzystać z największych przecen oraz wyprzedaży sprzętu do domu, ale to wcale nie oznacza, że tylko w tym okresie oszczędzicie na asortymencie RTV i AGD. W ciągu roku sklepy zaskakują równie atrakcyjnymi promocjami. W RTV Euro AGD nawet o 2 tys. taniej kupicie sprzęt podczas błyskawicznej wyprzedaży!

Reklama

Zwykle na największe obniżki i wyprzedaże sprzętu RTV i AGD można natrafić na przełomie starego i nowego roku. Tuż po świętach startują zimowe wyprzedaże, a te nie omijają również znanych sklepów ze sprzętem do domu. To jednak nie oznacza, że z zakupem nowego telewizora, pralki, lodówki, telefonu czy odkurzacza powinniście czekać cały rok żeby skorzystać z rabatów. Co to, to nie :-)

Coraz częściej sklepy z tego typu sprzętem dosłownie prześcigają się w organizowaniu promocji. Jak tylko okazje do oszczędzania kończą się w jednym sklepie, niedługo później kolejne akcje pojawiają się u konkurencji. Dlatego właśnie przed zakupem sprzętu RTV i AGD warto zrobić rozeznanie. Jeszcze przez kilka dni w RTV Euro AGD trwa błyskawiczna wyprzedaż, na której zaoszczędzicie nawet 2 tys. na sprzęcie, ale podpowiemy Wam także, w jakich jeszcze sklepach skorzystacie z okazji.

Wyprzedaż w RTV Euro AGD - na czym oszczędzicie najwięcej?

To jest naprawdę błyskawiczna wyprzedaż w RTV Euro AGD, ponieważ obniżki na wybrane produkty potrwają tylko do końca lutego (28.02). Niewiele czasu, to prawda, ale może to nawet dobrze? Czasem im dłużej człowiek się zastanawia, im ma większy wybór, tym trudniej podjąć decyzję o zakupie, a potem często przychodzi... rozczarowanie, bo "jednak mogliśmy skorzystać z tej promocji". Na czym uda Wam się oszczędzić podczas błyskawicznej wyprzedaży w RTV Euro AGD?

Błyskawiczna wyprzedaż w RTV Euro AGD

  • 1400 zł taniej - telewizor LG 65" - 3299 zł zamiast 4699 zł: 

Błyskawiczna wyprzedaż w RTV Euro AGD

Błyskawiczna wyprzedaż w RTV Euro AGD

  • 700 zł taniej - laptop HP - 1899 zł zamiast 2599 zł: 

Błyskawiczna wyprzedaż w RTV Euro AGD

Błyskawiczna wyprzedaż w RTV Euro AGD

Błyskawiczna wyprzedaż w RTV Euro AGD

Podczas wyprzedaży w RTV Euro AGD równolegle trwa jeszcze jedna promocja, z której możecie skorzystać.

Raty 0% i do czerwca nie płacisz!

Błyskawiczna wyprzedaż w RTV Euro AGD

Same rabaty to nie koniec okazji promocyjnych podczas wyprzedaży w RTV Euro AGD. Jeśli nie chcecie kupować sprzętu za gotówkę, możecie rozłożyć płatność na raty 0%. Kupując sprzęt do 28 lutego, nie będziecie musieli ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych ze spłatą rat. Na dodatek, swoją spłatę rozpoczniecie dopiero w czerwcu :-) Będziecie mieli jeszcze kilka miesięcy żeby zamiast spłaty rat oszczędzić pieniądze na przykład na wakacyjny wyjazd.

Osoby, które wahały się nad zakupem nowego sprzętu, ale obawiały się zbyt dużych wydatków, być może teraz skłonią się do zmiany starej lodówki czy telewizora. Tak, jak wspominaliśmy na początku naszego artykułu, sklepy ze sprzętem prześcigają się w promocjach i to nie jedyna tego typu okazja, która pozwoli Wam oszczędzić. Poniżej zamiszczamy listę aktualnych rabatów i zniżek w innych, znanych sklepach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close