logo

BLIK: płać telefonem i zgarniaj gratisy!

22gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Zniżki nie kryją się wyłącznie w kuponach i akcjach promocyjnych, ale też w... sposobie płatności. Płacą przy użyciu BLIKa, możemy całkiem sporo zaoszczędzić. Sprawdziliśmy czym jest BLIK i gdzie dzięki niemu czeka na nas promocja!

Reklama

Wprowadzony przez kilka banków system płatności mobilnych, który ma ułatwić nam życie i usprawnić zakupy. BLIK ma być konkurencją dla kart płatniczych - ich tańszą alternatywą. No dobrze, ale na czym to wszystko polega?

Zapłać telefonem

Wystarczy, że będziemy mieć na telefonie zainstalowaną aplikację BLIK i przy dokonywaniu zakupów ją uruchomimy, a następnie wpiszemy do terminala handlowca jednorazowy kod, który będziemy mieć podany w aplikacji. Możemy tak również płacić robiąc zakupy w internecie, czy wypłacić gotówkę z bankomatu.

Plusy korzystania z systemu BLIK:

  • szybkie i łatwe przesyłanie pieniędzy - również między użytkownikami
  • płatność w internecie - wystarczy wpisać jednorazowy kod
  • wypłata gotówki z bankomatu - nie musimy pamiętać o zabraniu karty płatniczej z domu

Zniżki

Jak w przypadku każdej nowej metody płatniczej, możemy oczekiwać, że niektóre sklepy spróbują nas przekonać do jej zastosowania dając małą zniżkę :) Gdzie możemy się ich spodziewać?

Stacje Orlen

Po zatankowaniu samochodu lub po zrobieniu zakupach na stacji Orlen, zapłać należność używając aplikacji BLIK, a za każde wydane 50zł (jednorazowo), otrzymasz 1000 punktów VITAY, które można wymienić na jedną z nagród, np. kawa, rabat na paliwo, hot-dog, napój energetyczny. Promocja trwa do 15 stycznia 2016r.

Filmy na VOD do 30% taniej

Jeśli chcesz otrzymać 30% zniżki na wybrane filmy i 10% zniżki na wybrane premiery filmowe, to wystarczy, że zapłacisz BLIKiem - a otrzymasz właśnie taki rabat w prezencie. Promocja trwa do 22 marca 2016r lub do wyczerpania zapasów.

Voucher do kina LUNA

Jeśli do końca grudnia zapłacicie w kinie LUNA w Warszawie za pomocą BLIKa, otrzymacie w prezencie voucher, który wymienicie na darmowy bilet do kina. Promocja trwa tylko do 31 grudnia 2015r.

Gratisy i Kolporter

Płacąc za swoje zakupy za min. 2zł w sieci salonów Kolporter (koniecznie z naklejką BLIK) będziecie mogli wybrać sobie jeden z gratisów: batonik Snicers, puszka Pepsi albo paczka Tic-Taców.

Jeśli nie jesteście przekonaniu do tego systemu płatności i wolicie tradycyjne zakupy, ale też chcielibyście otrzymać jakiś gratis, to sprawdźcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close