logo

Black Weeks w RTV Euro AGD - jakie promocje przed Black Friday?

05lis 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wielkimi krokami zbliżamy się już do Black Friday, czyli dnia największych wyprzedaży i zniżek w roku. Niektóre sklepy rozpoczęły jednak nieco wcześniej swoje czarnopiątkowe promocje. W RTV Euro AGD co tydzień czekają na Was nowe okazje w ramach Black Weeks. Z jakich skorzystacie już teraz?

Reklama

UWAGA! Szukacie promocji z okazji wyprzedaży Cyber Monday w e-sklepach? Spis wszystkich rabatów na ten dzień znajdziecie w naszym osobnym artykule z listą zniżek na Cyber Monday 2018.

Każdy smartshopper uwielbiający korzystać z promocji i atrakcyjnych okazji zakupowych zawsze z niecierpliwością czeka na słynny Black Friday. My już jakiś czas temu rozpoczęliśmy odliczanie do Czarnego Piątku 23 listopada i dnia największych wyprzedaży w sklepach, ale z pierwszych promocji z tej okazji będziecie mogli skorzystać już teraz. RTV Euro AGD z początkiem listopada rozpoczął wyprzedaże w ramach Black Weeks, czyli tygodni poprzedzających promocje z okazji popularnego Black Friday. Jeśli jednak już teraz chcecie sprawdzić, jakie marki udostępnią dla Was zniżki i kody rabatowe na Czarny Piątek, listę sklepów z promocjami znajdziecie w naszym osobnym artykule.

Black Friday zniżki

Black Weeks, czyli promocje poprzedzające Black Friday 

Black Weeks RTV Euro AGD promocje

Mimo że do 23 listopada pozostało jeszcze trochę czasu, w RTV Euro AGD z okazji czarnopiątkowych skorzystacie już od początku tego miesiąca w ramach Black Weeks. Każdy tydzień poprzedzający Black Friday to nowe okazje promocyjne, dzięki którym oszczędzicie na elektronice i sprzęcie AGD.

Promocje na Black Weeks w RTV Euro AGD zostały podzielone na tygodniowe tury. Poniżej podajemy Wam przewidywane terminy promocji:

  • tydzień 1: 31.10-07.11
  • tydzień 2: 08.11-14.11
  • tydzień 3: 15.11-22.11
  • Black Friday: 23.11

Prawdopodobnie w sam Czarny Piątek możecie spodziewać się dużo wyższych rabatów niż teraz, ale jeśli nie chcecie czekać do 23 listopada na zakup nowej pralki, zmywarki czy telewizora, warto zajrzeć na stronę promocji Black Weeks i sprawdzić, jakie okazje czekają tam na Was już teraz. Jesteście ciekawi?

Promocje na Black Weeks

Poniżej zamiszczamy dla Was hity z pierwszego tygodnia Black Weeks w RTV Euro AGD. Z tych promocji mogliście skorzystać jeszcze do 7 listopada. 

RTV Euro AGD Black Weeks Black Friday

RTV Euro AGD Black Weeks Black Friday

RTV Euro AGD Black Weeks Black Friday

RTV Euro AGD Black Weeks Black Friday

A jakie okazje będą czekały nas Was później? Zaglądajcie do nas i na stronę sklepu RTV Euro AGD żeby sprawdzić, co nowego będzie na Was czekać! A już teraz mamy dla Was dodatkowy spis promocji na sprzęt RTV i AGD, nie tylko z okazji zbliżającego się Czarnego Piątku.

Szukacie więcej okazji na AGD i RTV na Black Friday? Znajdziecie je w naszych pozostałych artkułach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close