logo

Black Red White: meble do 30% taniej i 20 rat 0%

06kwi 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wiosna to czas porządków i zmian. Jeżeli zapragnęliście odmienić nieco swoje wnętrze lub zmienić wyposażenie domu, możecie to zrobić nawet nie mając gotówki. W Black Red White teraz wszystkie meble kupicie 30% taniej, a jeśli nie chcecie wydawać oszczędności, możecie skorzystać z promocji ratalnej na raty 0%. Sprawdźcie szczegóły akcji!

Reklama

Wiosną wszystko budzi się do życia, a my mamy jakoś od razu więcej werwy. Zabieramy się za porządki, pozbywamy się starych rzeczy lub kupujemy całkowicie nowe. Jeżeli w przypływie wiosennej energii zapragnęliście coś zmienić w swoim domu, marzycie o nowej komodzie, dzięki której uporządkujecie dokumenty, wygodnej kanapie lub stole, przy którym będziecie jeść rodzinne posiłki, do 24 kwietnia w Black Red White wszystkie meble kupicie do 30% taniej.

Black Red White meble promocja

Wszystkie meble do 30% taniej...

Nowa, pojemna szafa, duży stół dla całej rodziny, a może wygodna kanapa, na której będziecie mogli zasiadać i oglądać swoje ulubione filmy i seriale? Wyszukaliśmy dla Was hity cenowe promocji w Black Red White. Które meble kupicie nawet 30% taniej? 

Black Red White meble promocja

Jeżeli macie już dosyć swojej starej kuchni, podczas promocji w Black Red White za zestaw mebli kuchennych Junona Line 180 zapłacicie tylko 399 zł zamiast 599 zł. Jeśli nie chcecie kupować ich za gotówkę, rata 0% wyniosą Was niecałe 20 zł, dokładnie 19,95 zł na okres 20 miesięcy.

Black Red White meble promocja

Czasami wystarczy naprawdę tylko jedna rzecz, żeby całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia. Możecie postawić na stylowy fotel, dzięki któremu Wasz salon będzie oryginalny. A Wy będziecie mieć wygodny mebel :-) Kupicie go za 587 zł zamiast 839 zł.

Black Red White meble promocja

Marzyliście o dużym i wygodnym łóżku? Teraz stelaż do swojego łóżka marzeń kupicie w BRW za jedyne 189 zł (rabat z 269 zł).

... i 20% rat 0%

Razem z promocją do 30% zniżki na wszystkie meble, do 24 kwietnia możecie skorzystać w Black Red White także z promocji ratalnej na 20 rat 0%. Obie te akcje łączą się ze sobą, więc zyskujecie podwójnie :-) Jeżeli nie checie wydawać swoich oszczędności na zakup mebli lub zwyczajnie nie możecie sobie teraz na to pozwolić - raty bezodsetkowe mogą okazać się dobrym rozwiązaniem :-)

Z podobnej promocji będziecie mogli skorzystać także do 14 kwietnia w Agata Meble. Tam otrzymacie rabat w wysokości 10% na wybrane produkty lub 20 rat 0% na zakupy, jak w Black Red White.

Ożywić swoje wnętrze możecie również za pomocą dodatków, które zmienią wygląd salonu, sypialni czy kuchni. A gdzie kupicie dekoracje w dobrej cenie?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close