logo

Black Red White: 1000 mebli i dodatków oraz raty 0%!

11mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Promocja, która spodoba się szczególnie tym, którzy planują zmienianie wystroju wnętrza w najbliższym czasie. Co przygotował sklep Black Red White?

Powiew cieplejszego powietrza, delikatne promienie słoneczne, zapach kwiatów, które zaczynają pączkować - tak kojarzy nam się nadejście wiosny, a wraz z nią, wiosenne porządki, remonty, zmiany we wnętrzu, jak i w życiu! Wiosna to najlepszy moment na renowacje oraz np. zmianę stylu w jakim urządzone zostało mieszkanie. Możemy zająć się tylko zmianem dominującego koloru lub zdecydować na drastyczne kroki, jak ... całkowicie nowe wnętrze - a oznacza to również nowe meble!

1000 dodatków i mebli

Jeśli już snujecie plany na wiosenne porządki i to, co zmienicie we wnętrzu waszego domu, to Black Red White wychodzi z pomocną dłonią, oferując nie tylko 30% zniżki na wybrany asortyment, ale również 30 rat 0%, czyli 30 raz bez żadnego oprocentowania! Oferta trwa do 14 marca.

Zastanawiacie się, co znajdziemy w promocji?

Może przyszedł czas na małe zmiany w sypialni? Jeśli tak, to podążając za wiosenną kolorystyką, powinniśmy postawić na jasne odcienie naturalnego drewna - wraz z białymi lub pastelowymi ścianami będą dobrze odbijać światło, a co za tym idzie, pomieszczenie wyda się optycznie większe niż jest w rzeczywistości. Aby przełamać jasną aranżację wystarczy, że wybierzemy dodatki w intensywnych kolorach, jak ta lampka nocna:

Nie będzie ona pasować do wszystkich stylizacji, ale zdecydowanie dobrze sprawdzi się we wnętrza glamour, jak również eklektycznych, a nawet industrialnych!

Skoro już rozpoczynamy nowy sezon, to dotyczy to również garderoby, dlatego też, pudełko na buty może nam się przydać... ;)

Promocja 1000 mebli i dodatków w połączeniu z ofertą 30 raz 0%, to nie tylko niższe ceny, ale i oszczędność przy wyborze systemu ratalnego. Nie łączą się z innymi zniżkami i trwają do 14 marca.

Jeśli wystrój wnętrza to nie wszystko, co chcielibyście zmienić z okazji nadchodzącej wiosny... to sprawdźcie promocje na odzież, przecież rozpoczyna się nowy sezon!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close