logo

Black Friday w Rossmannie: promocja 1+1 gratis na perfumy i zestawy świąteczne

23lis 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Black Friday, czyli Czarny Piątek największych wyprzedaży w roku już jutro! Z tej okazji drogeria Rossmann przygotowała specjalną, przedświąteczną promocję dla swoich klientów. Wszystkie szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

Reklama

Chcesz być na bieżąco z informacjami o Black Friday 2018 w Polsce? Zaglądaj do naszego aktualnego artykułu o Czarnym Piątku z 2018 roku!

Black Friday - co, jak i kiedy?

Black Friday, tak zwany Czarny Piątek, to ostatni piątek listopada - dzień największych w roku wyprzedaży. Wtedy w większości sklepów, serwisów zakupów grupowych, biurach podróży i innych instytucjach skorzystacie z najlepszych i najbardziej atrakcyjnych okazji w ciągu całego roku. Do niedawna tradycja Black Friday w Polsce nie była tak popularna. Patrząc jednak na spis setek zniżek w sklepach można śmiało stwierdzić, że naprawdę warto czekać z zakupami na ten dzień, tym bardziej, że wypada on przed świętami Bożego Narodzenia. Black Friday 2017 rozpoczyna się już jutro! Na naszym blogu znajdziecie aktualną listę wszystkich promocji na Czarny Piątek aktualizowaną na bieżąco.

Rossmann na Black Friday

Promocja 1+1 gratis na zapachy i zestawy świąteczne

Rossmann Black Friday 2017

Rossmann przygotował coś specjalnego dla swoich klientów specjalnie na Black Friday. Od 24 do 27 listopada przy zakupie perfum z tej drogerii lub zestawów świątecznych, drugi flakon lub zestaw otrzymacie w prezencie całkowicie za darmo. Akcje 1+1 gratis w Rossmannie cieszą się ogromną popularnością, dlatego jesteśmy pewni, że i tym razem będziecie chętnie z niej korzystali. Tym bardziej, że Święta zbliżają się do nas - czas więc pomyśleć o upominkach dla najbliższych!

Z promocji na Black Friday 1+1 gratis w Rossmannie mogą skorzystać wyłącznie osoby, które wcześniej dołączą do Klubu Rossmann. Akcja ta będzie obowiązywała tylko w drogerii internetowej Rossmann.

Promocje i zniżki na Święta

Kilka ostatnich miesięcy w roku to bardzo intensywny czas. Promocje gonią promocje, okazje - okazje, a dzięki temu Wy możecie korzystać ze specjalnych zniżek. Tym bardziej, że do Świąt Bożego Narodzenia coraz mniej czasu. To doskonały moment, żeby zrobić listę i zacząć kompletować świąteczne prezenty. A gdzie kupicie je w promocji?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close