logo

Black Friday w Rossmannie - jakie promocje i rabaty?

15lis 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Szykujcie swoje portfele na Black Friday w Rossmannie! Jesteście ciekawi, z jakiej promocji tym razem będziecie mogli skorzystać w Czarny Piątek w drogeriach? Sprawdźcie, co w tym roku przygotował dla Was Rossmann.

Black Friday Lidl

UWAGA! Szukacie promocji z okazji wyprzedaży Cyber Monday w e-sklepach? Spis wszystkich rabatów na ten dzień znajdziecie w naszym osobnym artykule z listą zniżek na Cyber Monday 2018.

Black w Friday w Rossmannie i innych drogeriach - zaczynamy odliczanie!

Zaczęliśmy już wielkie odliczanie do Black Friday 2018, a każdy dzień przybliża nas do Czarnego Piątku zniżek, kiedy to w większości sklepów i drogeriach stacjonarnych oraz online będziecie mogli skorzystać z wyjątkowych promocji, wyprzedaży i gigantycznych rabatów na wybrane produkty. W jakich sklepach z kosmetykami, poza Rossmannem, możecie spodziewać się rabatów na Black Friday? Listę zniżek znajdziecie w naszym artykule: Black Friday promocje na kosmetyki i perfumy.

Black Friday Rossmann promocja

Z pewnością z niecierpliwością wyczekujecie także pierwszych informacji o rabatch na Black Friday w Rossmannie. Jesteśmy pewni, że tegoroczny Czarny Piątek w tej sieci drogerii będzie wyjątkowy i bardzo bogaty w promocje, ale nie mamy jeszcze oficjalnych informacji dotyczących Black Friday w Rossmannie. Prawdopodobnie jednak w Czarny Piątek skorzystacie tam z takiej samej (lub bardzo podobnej) akcji jak rok temu. A jak było ostatnio?

Black Friday w Rossmannie - tak był ostatnio 

Rossmann Black Friday 2017

Źródło: Rossmann

W ubiegłym roku w Black Friday w Rossmannie królowała promocja 1+1 gratis na perfumy i zestawy świąteczne. Z tej akcji mogliście skorzystać wyłącznie online na stronie internetowej drogerii Rossmann przez cały Black Weekend łącznie z Black Friday i Cyber Monday. Promocja na Black Friday w Rossmannie organizowana była wyłącznie dla członków Klubu posiadających aplikację. Ci, którzy nie pobrali aplikacji na swoje urządzenia mobilne, nie mogli wziąć udziału w akcji promocyjnej drogerii Rossmann z okazji Czarnego Piątku. Czy tak będzie także w tym roku? Tego jeszcze nie wiemy, ale damy Wam znać, jak tylko drogeria ta udzieli więcej informacji na temat Black Friday w Rossmannie.

Nie macie aplikacji Klubu Rossmann, ale chcecie skorzystać z promocji na kosmetyki i perfumy w Black Friday? Wiemy, w jakich jeszcze drogeriach możecie spodziewać się rabatów w Czarny Piątek!

Black Friday promocje na kosmetyki - w jakich jeszcze drogeriach?

W największych, najbardziej znanych drogeriach stacjonarnych i online, w których na co dzień robicie zakupy, na pewno możecie spodziewać się zniżek i rabatów 23 listopada. Te sklepy co roku organizują coś specjalnego na Czarny Piątek, podobnie jak Rosmann na Black Friday.

Nie chcecie czekać na Black Friday w Rossmannie i innych drogeriach? Już teraz szukacie promocji, z których będziecie mogli skorzystać kupując kosmetyki lub perfumy? Wiemy, gdzie ich szukać!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close