logo

BlaBlaCar: rezerwuj przejazdy za 1 zł przez pół roku!

26lip 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

BlaBlaCar wprowadził nową usługę. Od teraz koniec z opłatami za każdą rezerwację! Wykupując BlaBlaPass za 1 zł przez pół roku będziecie mogli rezerwować przejazdy tak często, jak tylko chcecie!

Reklama

Nawet jeśli jeszcze nie mieliście okazji korzystać z BlaBlaCar, na pewno obiła Wam się o uszy ta nazwa. Jest to platforma, dzięki której zarezerwujecie tani przejazd na wybranej trasie. Do tej pory za każdą rezerwację pobierana była opłata serwisowa od 3 zł do 6 zł w zależności kosztu danego przejazdu. Żeby ułatwić wszystkim korzystanie z platformy, BlaBlaCar wprowadziło całkowicie nową usługę - BlaBlaPass. Jak to działa? Jak z niej skorzystać i ile to kosztuje?

BlaBlaPass - co to takiego?

BlaBlaPass promocja

BlaBlaPass umożliwia wszystkim podróżującym półroczny dostęp do rezerwacji przejazdów poprzez serwis BlaBlaCar za 1 zł. Każdy, kto posiada swoje konto w tym serwisie, wystarczy, że tylko raz dokona płatności kartą płatniczą lub przez PayPal z wysokości symbolicznej złotówki żeby móc przez 6 miesięcy rezerwować przejazdy bez ograniczeń i dodatkowych opłat serwisowych. Co po sześciu miesiącach? BlaBlaPass wygaśnie automatycznie. Nie musicie się obawiać, że dane karty, której użyliście do płatności, zostaną zapamiętane i BlaBlaCar naliczy Wam kolejną opłatę. Dopóki nie wyrazicie na to zgody - BlaBlaPass nie zostanie przedłużony. To prawdziwa rewolucja w serwisie BlaBlaCar, która pozwoli Wam na jeszcze tańsze podróżowanie i szybszy kontakt z kierowcą.

Jak wykupić swój dostęp do BlaBlaPass?

  1. Zaloguj się (lub zarejesruj) na stronie BlaBlaCar
  2. Wyszukaj swój przejazd i kliknij w przycisk "Zarezerwuj"

Później automatycznie zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie uzyskasz możliwość wykupienia półrocznego dostępu do BlaBlaPass za 1 zł.

Zarejestruj się i oszczędzaj na przejazdach!

Wakacje to czas, w którym dużo podróżujemy, wyjeżdżamy na festiwale i urlopy, spotykamy się z rodziną. Jeśli do tej pory nie założyliście swojego konta w serwisie BlaBlaCar - to doskonały moment! Dzięki temu możecie naprawdę dużo taniej i bardziej komfortowo podróżować! Jak założyć konto? To bardzo proste! Wchodząc na stronę BlaBlaCar widoczny będzie przycisk "Zarejestruj się". Wystarczy w niego kliknąć żeby zostać przeniesionym na stronę z formularzem rejestracyjnym:

BlaBlaCar rejestracja

Wystraczy, że go wypełnicie i gotowe! Możecie zacząć korzystać z serwisu :-) 

W drogę!

Skoro macie już swoje konto w serwisie BlaBlaCar, teraz nie pozostaje Wam już nic innego, jak wyszukać swój przejazd. Nie macie transportu na wakacje, festiwal, a może potrzebujcie dojazdu na służbowe spotkanie? Sprawdźcie BlaBlaCar! A dla podróżujących mamy jeszcze więcej zniżek, które pozwolą Wam oszczędzić nie tylko na transporcie.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close