logo

Bitwa stylistów! Zdobądź tytuł i zgarnij cenne nagrody

25lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Jeżeli moda jest tym, co kochasz, a wymyślanie oryginalnych stylizacji jest Twoim ukochanym zajęciem, ten konkurs jest dla Ciebie! Zawalcz o miano Najlepszego Stylisty 2014 roku i opublikuj swoją sesję w magazynie InStyle.

Czujesz modę?

Answear daje szansę wszystkim, którzy czują, że mają "to coś", co potrzebne jest, by zostać dobrym stylistą. Ten popularny sklep wraz z markami Scotch & Soda oraz Maison Scotch ogłosił konkurs na Najlepszego Stylistę 2014 roku. Każdy może wziąć w nim udział - wystarczy garść pomysłów i trochę odwagi, by stanąć do walki o naprawdę atrakcyjne nagrody.

Co należy zrobić? Wystarczy, że prześlesz zdjęcia co najmniej 3 stylizacji własnego autorstwa. Odzież może być prezentowana zarówno na Tobie, jak i na modelu/modelce. Organizatorzy konkursu nie nakładają w tej kwestii żadnych ograniczeń. Spośród wszystkich zgłoszeń, jakie spłyną do dnia 16 grudnia 2014 roku profesjonalne jury wybierze 15 finalistów, którzy przejdą do kolejnego etapu. W skład jury  Następnym zadaniem wybranych osób będzie stworzenie 3 stylizacji z ubraniami wspomnianych już marek: Scotch & Soda oraz Maison Scotch.

O tym, kto zdobędzie tytuł Najlepszego Stylisty 2014 dowiemy się już 9 lutego 2015 roku. W poprzedniej edycji triumfowali: Ekskluzywny Menel, Kinga Litwińczuk oraz Ewa Michalik.

Nagrody

Wygrana w konkursie to nie tylko tytuł Najlepszego Stylisty 2014, ale także bardzo atrakcyjne nagrody. Osoba, która zwycięży zapewni sobie publikację własnej sesji na łamach magazynu InStyle. Oprócz tego otrzyma bon o wartości 2000 zł na zakupy w Answear.com, Ipad Air 2 oraz bon na 3 bilety lotnicze o wartości 500 zł każdy. Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma bon o wartości 1000 zł na zakupy w Answear.com oraz Ipad Air2. Trzecie miejsce to nagrody w postaci bonu na 1000 zł do wydania na Answear.com.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znadziecie na stronie konkursu.

Jeżeli zdecydujesz się na udział w konkursie, zapewne przydadzą Ci się rabaty, by kupując wszystkie elementy potrzebne do wymarzonej stylizacji nie zbankrutować. Poniżej przedstawiamy aktualne promocje, które zrealizujesz na Answear.com.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close