logo

Bilety lotnicze w Szalonej Środzie z LOT od 149 zł

03sie 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Marzą Ci się wakacje nad polskim morzem lub w jakimś pięknym miejscu, ale na samą myśl o tłumach turystów i urlopowiczów rezygnujesz z pomysłu wyjazdu? Nie musisz! W Szalonej Środzie z LOT kupisz tanie bilety na loty poza sezonem. Sprawdź jesienne kierunki.

Jedni uwielbiają wakacyjny gwar nad polskim morzem, rozpychające się parawany i turystów w europejskich miastach. Inni preferują spokojny odpoczynek poza sezonem, gdzie urlopowicze już pracują jak mróweczki, a kurorty pustoszeją. Dla tych drugich mamy propozycje czterech kierunków w okresie 01.09-31.10. W tym tygodniu w Szalonej Środzie w LOT kupicie tanie bilety lotnicze do: Gdańska, Szczecina, Madrytu i Genewy od 149 zł. W jakich terminach i dokładnych cenach zarezerwujecie bilety do wybranego miasta z Warszawy?

Trasa Okres podróży Cena od
Warszawa - Gdańsk 01.09 - 31.10 149 PLN
Warszawa - Szczecin 01.09 - 31.10 149 PLN
Warszawa - Madryt 01.09 - 31.10 549 PLN
Warszawa - Genewa 01.09 - 30.09 549 PLN

Oczywiście do Madrytu lub Genewy możecie polecieć nie tylko z Warszwy. W promocyjnych cenach dostępne są również loty z:

  • Gdańska,
  • Wrocławia,
  • Szczecina,
  • Poznania,
  • Rzeszowa,
  • Olsztyna,
  • Krakowa,
  • Katowic.

Wszystkie bilety zarezerwujecie na stronie LOT. I nie martwcie się powrotem i bagażem. Podane ceny są cenami za przeloty w dwie strony z bagażem rejestrowanym. Wystarczy tylko zarezerwować wybrany lot i czekać na swoje wakacje!

Tanie Hotele

A jak wakacje to i hotel. Gdzieś przecież trzeba spać :) Mamy dla Was dobrą wiadomość. Szalona Środa w LOT zaskoczyła Was tanimi biletami, a my mamy dla Was promocyjne ceny na nocelgi w wybranym miejscu. Na stronie GoDealla w zakładce Hotele znajdziecie hotele, hostele, motele, apartamenty, Bed & Breakfast w naprawdę niskich cenach.

Jeśli jednak zamiast latać samolotem wolicie przemierzać wakacje autem i ponad wszystko kochacie urlop w Polsce, mamy dla Was świetne oferty! Jeśli jeszcze nie wiecie, w jaki zakątek Polski wybrać się poza sezonem, sprawdźcie koniecznie promocyjne ceny.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close