logo

Bilety do teatru za 2,50zł w ponad 40 miastach

07maj 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Wyjątkowa okazja dla wszystkich miłośników teatru (i nie tylko)! Bilety na najlepsze spektakle kosztują tylko ... 2,50zł!

Kultura za dwa pięćdziesiąt

Bilet do teatru za 250 groszy?! Tak! Z okazji 250-lecia teatru publicznego w Polsce bilety na najlepsze spektakle odbywające się 23 maja (Dzień Teatru Publicznego) będą dostępne za tak niską kwotę. Świetna wiadomość dla stałych bywalców, jak i tych, którzy swoją przygodę ze sztuką chcą dopiero rozpocząć. W akcji bierze udział ponad 100 teatrów z 42 polskich miast.Sprzedaż biletów będzie prowadzona od 11 maja tylko w kasach teatrów - oznacza to, że nie można biletów w żaden sposób zarezerwować lub nabyć przez internet. Dla rodzin z dziećmi, wycieczek szkolnych i przedszkolnych istnieje możliwość nabycia większej ilości biletów.

Co, gdzie i dla kogo?

Oferta "Bilet za 250 groszy" dotyczy ponad 40 miast w Polsce, a w ponad kilkunastu z nich w akcji bierze udział więcej niż jeden teatr. Najwięcej spektakli oferowanych jest w Warszawie, następnie w Krakowie i Poznaniu. Mniejsze miasta wcale nie pozostają w tyle - zarówno w Chorzowie, Bytomiu, Kaliszu, Wałbrzychu, Legnicy czy Zielonej Górze możemy wybrać się na sztukę prawie za darmo!
Spis wszystkich miast, teatrów i spektakli oferowanych w akcji dostępny jest na stronie 250teatr.pl.
Po wybraniu sztuki, wystarczy przejść się do teatru i odebrać bilet w kasie za 250 groszy (tak, tak!)

Jeżeli ktoś nie przepada za sztukami wystawianymi przez teatr dramatyczny, to nic! W akcji biorą udział również teatry muzyczne, groteskowe, ludowe, lalki i aktora, współczesne. Jest w czym wybierać!

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące oferty dostępne są na stronie wydarzenia.

Tańsze bilety

Jeżeli 23 maja sztuka, którą chętnie byś obejrzał, nie jest wystawiana - nie przejmuj się. Niektóre teatry oferują specjalne rabaty na wybrane spektakle. Wszystkie dostępne zniżki w swoim mieście możesz sprawdzić na stronie GoDealla.pl, po wybraniu zakładki Kultura i rozrywka.
Kilka przykładowych miast:

Poniżej prezentujemy kilka innych zniżek na bilety do teatrów. Jest w czym wybierać!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close