logo

Bilety do Multikina po 18,9 zł? Kup karnet i oszczędź nawet 70 zł!

22lut 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Mamy nie lada gratkę dla kinowych maniaków! Jeżeli najlepsze kinowe produkcje koniecznie musicie zobaczyć na dużym ekranie, nie przegapicie żadnej głośnej premiery i chcecie naprawdę oszczędzić to skorzystajcie z oferty dostępnej na Grouponie!

Reklama

Co jest grane?

W jednym z najbardziej znanych serwisów zakupów grupowych pojawił się niezwykły kupon na karnet do Multikina! Kinomaniacy podobnie, jak każdej premiery, nie mogą przepuścić takiej okazji. Tym bardziej, że obowiązuje on na dowolne seanse w całej Polsce. Możecie więc wybrać się całą rodziną na bajkę, z przyjaciółkami na babski film czy z kumplami na film akcji lub mrożący krew w żyłach horror. A co aktualnie jest grane? Zobaczcie!

Multikino karnet Groupon

Karnet do Multikina jest ważny aż pół roku, więc poza aktualnymi nowościami będziecie mieli szansę obejrzeć wszystkie produkcje, jakie tylko w tym czasie będą wchodziły do kin!

Ile oszczędzisz na karnecie?

Multikino karnet Groupon

Macie do wyboru dwie opcje karnetu:

  • 10 biletów na dowolne seanse 2D w całej Polsce oprócz Warszawy za 189 zł
  • 10 biletów na dowolne seanse 2D w Warszawie (również w całej Polsce) za 229 zł

Bilety są ważne do końca sierpnia nie tylko na premiery, ale także projekty specjalne, a najlepsze jest to, że nie musicie podpisywać żadnej umowy na karnet! Na dodatek, z pakietu może korzystać wiele osób - Wasza rodzina, znajomi, przyjaciele, kogo tylko zabierzecie ze sobą do kina!

Ceny za bilet na seans:

Bilety do Multikina Groupon

Ile możecie oszczędzić na takim karnecie do Multikina? W zależności od kina, filmu i godziny seansu jeden bilet normalny kosztuje ok. 25 zł, ale są też Multikina, gdzie zapłacicie 29 zł (Multikino 51 Poznań) czy 29,5 zł (Multikino Złote Tarasy w Warszawie). Średnio na jednym bilecie przy zakupie karnetu zostnie w Waszej kieszeni ponad 6 zł -7 zł. Zastanówcie się teraz jak często chodzicie do kina i pomyślcie, ile możecie oszczędzić przez pół roku, łącznie nawet 70 zł. Akurat wystarczy Wam na jakąś pizzę :-)

Jeżeli po kinie za zaoszczędzone pieniądze będziecie mieli ochotę wrzucić coś na ząb to zerknijcie na oferty GoDealli. Mamy dla Was kupony na jedzenie z różnych serwisów w miastach w całej Polsce! Kilka gotowych propozycji poniżej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close