logo

Bilety do kina 50% taniej? Zapłać kartą i oszczędzaj

09kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Czasy, kiedy bilety do kina kosztowały na tyle mało, że filmy na dużym ekranie można było oglądać kilka razy w miesiącu, niestety minęły. Teraz bilety bez ulg kosztują najczęściej około 25 złotych. Na szczęście kina organizują okazyjne promocje, które pozwalają zaoszczedzić nawet połowę wydatków. Dziś piszemy o zniżkach na bilety do kina,w tym o tej najświeższej: promocji MasterCard i CinemaCity.

Kino za pół ceny

W zeszłym tygodniu prawdziwym hitem na GoDealli była oferta Groupona, dzięki której na biletach do Multikina można było zaoszczędzić do 50%: w specjalnej promocji, jeden kosztował 12,9 zł. Cena ta tak spodobała się Internautom, że skorzystało z niej aż kilkadziesiąt tysięcy osób! Kto nie zdążył, nie musi rozpaczać, tym razem bowiem w Cinema City skorzystać można z tańszych o połowę biletów. W promocji mogą wziąć udział posiadacze karty MasterCard, którzy na swoje smartfony pobiorą bezpłatną aplikację mobilną Cinema City (wersje dostępne na systemy Android oraz iOS). Chcąc odebrać promocyjne bilety, powinni oni zakupić bilety do kina na wybrany seans, korzystając z płatności aplikacją MasterCard Mobile - cena biletu zostanie automatycznie obniżona o połowę.

Trochę zagmatwane? W takim razie jeszcze raz, teraz w kilku zwięzłych punktach:

1. Połącz swoją kartę MasterCard (do konta, kredytową lub prepaid) z systemem płatności MasterCard Mobile

2. Kup bilet na wybrany przez siebie film korzystając z aplikacji Cinema City

3. Zapłać za bilet korzystając z aplikacji MasterCard Mobile

4. Pokaż kupiony bilet elektroniczny osobie sprawdzającej bilety.

Jak zapewnia organizator akcji, jest to oszczędność nie tylko pieniędzy, ale także czasu, bowiem kupując bilety przy pomocy urządzeń mibilnych za pośrednictwem MasterCard Mobile, nie trzeba stać w kolejkach do kasy. Wystarczy jedynie okazać bileterowi bilet otrzymany w formie elektronicznej.

Akcja trwa do wyczerpania przewidzianej puli promocyjnych biletów, nie dłużej jednak niż do 31 maja 2014 roku. Promocja objęta jest nabycie biletów na wszystkie seanse filmowe do kin, w tym na seanse VIP, 4DX, 3D, seanse w jakości IMAX, seanse objęte promocjami i szczególnymi ofertami Cinemta City,

Zniżkowe kombo

Zgodnie z zapisem w regulaminie, że promocje łączą się, mamy dla Was jeszcze lepszą wiadomość: korzystając z promocji "w środy taniej", w której za bilet zapłacimy tylko 14 zł i płacąc za niego w sposób opisany powyżej, ostateczna cena biletu wyniesie 6,5 zł!

Tania rozrywka z GoDealla.pl

Chcąc korzystać z biletów do kina i teatru w promocji, zaglądaj na GoDealla.pl, gdzie publikujemy zniżki na rozrywkę w Twoim mieście.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close