logo

Bilet do kina za 10 zł w ramach akcji Kultura Dostępna

12sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

2

Rusza kolejna edycja akcji "Kultura Dostępna", dająca możliwość oglądania polskich filmów w kinie za jedynie 10 złotych. Za symboliczną "dychę" nie tylko obejrzysz dobry film w kinie, ale poszerzysz swoją wiedzę na temat polskiej kinematografii! Czy warto? Każdy odpowiada według własnego sumienia. Zobaczcie jak skorzystać z tej niecodziennej promocji.

Reklama

Zachęcanie do oglądania filmów w kinie to jedno, ale skuteczne nawoływanie do LEGALNEGO korzystania z kultury to drugie! :-) Akcja "Kultura Dostępna" jest tego najlepszym przykładem. 10 złotych za bilet do kina to z pewnością przystępna cena. Nie jest wygórowana, ale także pozwala artystom zarobiać na wyświetlaniu filmów w kinach. W końcu symboliczna "dyszka" zachęca tłumy, dzięki czemu w kinach jest nas więcej!

(źródło: Kultura Dostępna, profil na Facebooku)

Bilet do kina za 10 zł

Ta akcja zainteresowała nas wcześniej, opisywaliśmy ją już dwa razy: 10 zł za bilet do kina. Akcja "Kultura Dostępna" oraz Idź do kina za 10 zł! Rusza II edycja Kultura Dostępna w Kinach. Zasady przeprowadzanej akcji nie zmieniają się

  • Kiedy? Czwartki, godz. 18:00
  • Gdzie? Sieć kin Helios w całej Polsce i Iluzjon w Warszawie
  • Ile? 10 zł za bilet
  • Co? TYLKO POLSKIE FILMY

Rezerwacja oraz sprzedaż biletów jest dostępna na stronach www.helios.pl i www.iluzjon.fn.org.pl. Warto pamiętać o tym, żeby odebrać zarezerwowane lub kupione bilety w kasie najpóźniej na 30 minut przed zaplanowanym seansem. Bilety można także kupować w kasach Helios i Iluzjon (tydzień przed projekcją).

Kultura Dostępna w Kinach

Na stronie www.kulturadostepna.pl -> Kultura Dostępna w Kinach znajduje się także informacja, w jakich terminach będą wyświetlane dane filmy. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jakie dzieła będą wyświetlane - czyli które filmy obejrzymy za dyszkę! Jesteście ciekawi? Specjalnie dla Was harmonogram obowiązujący do 28 kwietnia:

DATA TYTUŁ
7 stycznia KARBALA
14 stycznia HISZPANKA
21 stycznia ŻYĆ NIE UMIERAĆ
28 stycznia ZIARNO PRAWDY
4 lutego PANIE DULSKIE
11 lutego KRÓL ŻYCIA
18 lutego ZIEMIA OBIECANA (REKONSTRUKCJA CYFROWA)
25 lutego JACK STRONG
3 marca OBCE NIEBO
10 marca DEMON
17 marca BOGOWIE
24 marca 11 MINUT
31 marca BODY/CIAŁO
7 kwietnia PIĄTA PORA ROKU
14 kwietnia CARTE BLANCHE
21 kwietnia CZERWONY PAJĄK
28 kwietnia EXCENTRYCY CZYLI PO SŁONECZNEJ STRONIE ULICY

Listę wszystkich kin znajdziecie TUTAJ. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam miłych seansów. Jeżeli któryś z nich przegapicie, zawsze możecie sięgnąć po odrobinę kultury również w książkach! Tak się składa, że mamy kilka "kulturalnych" promocji ;-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close