logo

Bilet do kina za 10 zł w ramach akcji Kultura Dostępna

15sty 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

2

Rusza kolejna edycja akcji "Kultura Dostępna", dająca możliwość oglądania polskich filmów w kinie za jedynie 10 złotych. Za symboliczną "dychę" nie tylko obejrzysz dobry film w kinie, ale poszerzysz swoją wiedzę na temat polskiej kinematografii! Czy warto? Oczywiście! Zobaczcie jak skorzystać z tej niecodziennej promocji.

Reklama

Zachęcanie do oglądania filmów w kinie to jedno, ale skuteczne nawoływanie do legalnego korzystania z kultury to drugie! :-) Akcja "Kultura Dostępna" jest tego najlepszym przykładem. 10 złotych za bilet do kina to z pewnością przystępna cena. Nie jest wygórowana, ale także pozwala artystom zarobiać na wyświetlaniu filmów w kinach. W końcu symboliczna "dyszka" zachęca tłumy, dzięki czemu w kinach jest nas więcej!

(źródło: Kultura Dostępna, profil na Facebooku)

Bilet do kina za 10 zł

Ta akcja zainteresowała nas już wcześniej, opisywaliśmy ją wielokrotnie na łamach naszego bloga. Zasady przeprowadzanej akcji nie zmieniają się również i tym razem :-)

  • Kiedy? Czwartki, godz. 13:00 i 18:00
  • Gdzie? Sieć kin Helios w całej Polsce i Iluzjon w Warszawie
  • Ile? 10 zł za bilet
  • Co? TYLKO POLSKIE FILMY

Rezerwacja oraz sprzedaż biletów jest dostępna na stronach www.helios.pl i www.iluzjon.fn.org.pl. Warto pamiętać o tym, żeby odebrać zarezerwowane lub kupione bilety w kasie najpóźniej na 30 minut przed zaplanowanym seansem. Bilety można także kupować w kasach Helios i Iluzjon (tydzień przed projekcją).

Kultura Dostępna w Kinach

Na stronie www.kulturadostepna.pl  znajduje się także informacja, w jakich terminach będą wyświetlane dane filmy. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jakie filmy obejrzymy za dyszkę! Jesteście ciekawi? Specjalnie dla Was harmonogram obowiązujący do 18 kwietnia:

DATA TYTUŁ
3 stycznia Kamerdyner
10 stycznia Juliusz
17 stycznia 53 wojny
24 stycznia Zimna wojna
31 stycznia Dywizjon 303. Historia prawdziwa
7 lutego Twarz
21 lutego Jeszcze dzień życia
28 lutego Jak pies z kotem
7 marca 7 uczuć
14 marca 303. Bitwa o Anglię
21 marca Twój Vincent
28 marca Serce nie sługa
4 kwietnia Eter
11 kwietnia Atak paniki
18 kwietnia Planeta singli 2

Listę wszystkich kin znajdziecie TUTAJ.

Gdzie jeszcze tanie bilety do kina?

Uwielbiacie oglądać najnowsze produkcje na dużym ekranie? Chcecie wybrać się do kina na inny film niż wyżej wymieniony? A może w Waszej okolicy nie ma sieci kin Helios? Na Grouponie kupicie kupon zniżkowy do Multikina, z którym za swój bilet zapłacicie od 13,90 zł:

Groupon bilety do Multikina

Szczegóły korzystania z kuponu rabatowego, a także zniżkę na zestawy barowe (jeśli w kinie chcielibyście wrzucić coś na ząb) znajdziecie w naszym wcześniejszym artykule o rabatach do Multikina.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam miłych seansów. Jeżeli któryś z nich przegapicie, zawsze możecie sięgnąć po odrobinę kultury również w książkach! Tak się składa, że mamy kilka "kulturalnych" promocji :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close