logo

Big Star: druga para spodni z rabatem 50%!

24lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Big Star wychodzi na przeciw potrzebom klientom i swoje jeansy sprzedaje w promocji -50% na drugą parę.

Jeansy marki Big Star na pewno należą do najtańszych. Fakt, w odzieżowych sieciówkach trafić można na jeansowe spodnie nawet za 50 zł - to mało w porównaniu do kilkuset złotych, jakie trzeba wydać, by stać się posiadaczem jeansów Big Star. Tu jednak pojawia się odwieczny dylemat konsumentów: czy kupić tanią rzecz, która szybko się zużyje, czy wydać więcej, by cieszyć się jakością produktu. Odpowiedź nie zawsze jest oczywista, jednak tym razem najnowsza promocja Big Star może okazać się pomocna w rozwiązaniu tego problemu.

W dniach od 24 lutego do 1 marca 2015 roku w sklepach stacjonarnych Big Star oraz w sklepie internetowym obowiązywać będzie promocja, dzięki której za drugą parę spodni zapłacimy tylko połowę ich ceny. Warunkiem skorzystania z rabatu jest zakup dwóch par spodni. Zniżką objęta będzie tańsza para. W promocji biorą udział spodnie, których pierwotna cena wynosi min. 179,90 zł.

Kupno 2 par jeansów, by móc skorzystać z promocji, dla niektórych na pewno będzie kłopotliwe. Warto wówczas pomyśleć o wspólnych zakupach z mężem lub koleżanką.

Dla wszystkich, którzy nie planują grupowych zakupów, przygotowaliśmy także zbiór innych promocji na jeansy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close