logo

Big Mac za 5 zł w McDonald's w całej Polsce!

08cze 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Macie Smaka na Maka, a konkretniej na Big Maca? W ten weekend w restauracjach McDonald's w całej Polsce kupicie go za równo 5 zł! Opisujemy dla Was szczegóły tej pysznej promocji!

Reklama

Big Mac jest ikoną McDonald's i jeśli od czasu do czasu zaglądacie do tych restauracji, z pewnością nie raz już go jedliście. Teraz kultowy Big Mac obchodzi swoje 50. urodziny! Z tej okazji w najbliższy weekend będziecie mogli kupić go za 5 zł! Musimy przyznać, że to jedna z najbardziej kuszących i pysznych akcji, o jakiej piszemy w ostatnim czasie :-) My na pewno się skusimy, a Wy?

Big Mac weekend, czyli Big Mac za 5 zł

Big Mac za 5 zł w McDonald's Big Mac weekend

Ten weekend zdecydowanie będzie należeć do... Big Maca! Świętowanie 50. urodzin kanapki może wydawać się Wam dość dziwne, ale jeśli za świętowaniem w parze idzie promocja taka, jak tak... nikt chyba nie ma wątpliwości, że warto uczcić 50-lecie Big Maca!

W ten weekend w sobotę (09.06) i niedzielę (10.06) w restauracjach McDonald's w całej Polsce, za Big Maca zapłacicie równo 5 zł i ani grosza więcej.

Nam już burczy w brzuchach :-) Ale specjalnie dla naszych Czytelników mamy jeszcze asa w rękawie.

McDonald's z darmową dostawą do domu

Big Mac za 5 zł w McDonald's Big Mac weekend

Swoje ulubione przekąski i kanapki, także kultowego Big Maca, możecie zamawiać z McDonald's także z dostawą do domu. Jak to możliwe? Wszystko dzięki aplikacji UberEATS. Teraz, bez wychodzenia z domu, będziecie mogli zjeść frytki, Big Maca czy dowolny zestaw, ale to nie wszystko! Mamy dla Was jeszcze specjalny kod rabatowy na 3 pierwsze darmowe dostawy zamówień przez UberEATS.

Jak z niego skorzystać?

  1. Załóż konto w UberEATS.
  2. Podczas składania zamówienia wpisz kod GODEALLA2018 w polu na kod rabatowy:

Uber Eats kod rabatowy na darmową dostawę

Wtedy wartość zamówienia zostanie obniżona o 7,99 zł, czyli o cenę dostawy. Promocja jest ważna do 31 grudnia na trzy pierwsze zamówienia złożone przez nowych użytkowników, którzy wcześniej nie mieli okazji zamawiać przez UberEATS. Po pierwszym wpisaniu kodu macie 30 dni na złożenie dwóch kolejnych zamówień z darmową dostawą. Po tym czasie kupon straci swoją ważność.

Jesteście prawdziwymi głodomorami i te promocje to dla Was za mało? Wiemy, gdzie jeszcze z rabatem zamówicie jedzenie online z dostawą do domu.

Źródło zdjęcia głównego: McDonald's

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close