logo

Biedronka: zakupy na piątkę za pięćdziesiątkę!

05cze 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Planujesz większe zakupy? Zrób listę niezbędnych rzeczy i produktów, wybierz się do Biedronki i zyskaj dodatkową gotówkę na kolejne zakupy! Szczegóły akcji promocyjnej w naszym tekście.

Reklama

Kto nie lubi dostawać za zakupy dodatkowych pieniędzy? My takich osób nie znamy! A skoro właśnie czytacie nasz artykuł to oznacza, że Wy także szukacie różnych sposobów na oszczędzanie. Warto nieustannie rozglądać za promocjami w sklepach lub zaglądać na naszego bloga GdziePromocja, ponieważ zawsze informujemy Was na bieżąco o najlepszych zniżkach i rabatach. Warto także zapisywać się do newsletterów żeby otrzymywać informacje związane z promocjami w danych sklepach.

Dobrym sposobem na oszczędzanie pieniędzy jest takie posiadanie kart członkowskich do sieciówek czy sklepów spożywczych, ponieważ dzięki nim możecie zbierać punkty i korzystać ze zniżek tylko dla uprzywilejowanych. Z Kartą Moja Biedronka mogliście już zbierać Świeżaki, otrzymywaliście także dodatkowe rabaty. Jeśli natomiast jeszcze jej nie macie - tutaj sprawdzicie jak ją założyć i czy warto. Żeby zystakć dodatkową gotówkę możecie także korzystać z takich okazji jak ta w Biedronce!

Za każde wydane 50 zł - 5 zł na kolejne zakupy!

Zakupy na piątkę za pięćdziesiątkę

W Biedronce trwa właśnie akcja Zakupy na piątkę za pięćdziesiątkę. Za każde wydane 50 zł od poniedziałku 05.06 do środy 07.06 otrzymacie 5 zł na kolejne zakupy, które będziecie mogli zrobić w czwartek (08.06), piątek (09.06), sobotę (10.06) i niedzielę (11.06) za minimum 50 zł.

Za każde 50 zł wydane w Biedronce wydawany jest 1 voucher o wartości 5 zł. Podczas jednorazowych zakupów (na jednym paragonie) można otrzymać maksymalnie 20 voucherów do wykorzystania na kolejne zakupy. Jeżeli więc wydacie na zakupy w Biedronce do środy 07.06 np. 300 zł - dostaniecie 6 voucherów o wartości 5 zł każdy. Niestety, przy jednorazowych zakupach można wykorzystać tylko 1 voucher w wysokości 5 zł, ale na pocieszenie z promocji tej można korzystać wielokrotnie :-)

Dokładny regulamin promocji znajdziecie -> tutaj <-

Zakupy spożywcze zdecydowanie należą do najczęstszych. Wydatki miesięczne przy 4-osobowej rodzinie mogą wynosić nawet ponad 2000 zł, więc naprawdę warto rozglądać się za promocjami w supermarketach. Wiemy gdzie jeszcze czekają na Was rabaty!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close