logo

Biedronka rozdaje Świeżaki za darmo! Jak je zdobyć?

10paź 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich osób, których dzieci oszalały na punkcie biedronkowych pluszaków. Dyskont rozda aż 600 Świeżaków całkowicie za darmo! Jak zdobyć jedną z maskotek?

Reklama

Wasze dzieci pokochały Świeżaki, które w ostatnich kilku miesiącach robią prawdziwą furorę? Teraz, zamiast zbierać punkty za zakupy, możecie otrzymać dużego Świeżaka całkowicie za darmo. Musicie jedynie wykazać się kreatywnością oraz oryginalnością i wziąć udział w najnowszym konkursie Biedronki.

Gank Świeżaków - jak otrzymać maskotkę?

Normalnie, aby otrzymać jednego z pluszaków przypominających owoce i warzywa, trzeba zbierać punkty za zakupy zrobione w dowolnym sklepie Biedronka. Za każde wydane 40 zł w sklepach Biedronka otrzymacie 1 punkt. Dodatkowo, po okazaniu Karty Moja Biedronka lub zakupie owoców i warzyw możecie uzyskać dodatkowy 1 punkt. Po zebraniu 60 naklejek (1 punkt = 1 naklejka) będziecie mogli odebrać Świeżaka bez konieczności dodatkowej dopłaty. Akcja trwa do 19 listopada, ale teraz macie szansę otrzymać jednego ze Świeżaków całkowicie za darmo. Jak to zrobić?

600 Świeżaków na 600. wydanie Kropki TV

Z okazji 600. wydania "Kropki TV" - gazety z programem telewizyjnym wydawanej przez Biedronkę, do końca października (31.10.2017) macie szansę zgarnąć za darmo jednego z dużych Świeżaków. Jak to zrobić?

Świeżaki za darmo w Biedronce

Źródło: https://wiadomosci.wp.pl


Wystraczy ułożyć życzenia z okazji jubileuszu "Kropki TV", które będą zawierały słowa: Kropka TV oraz Świeżaki i najpóźniej do 31 października przesłać je:

  • SMS-em pod numer 7155: treść SWIEZAKI. i po kropce wpisz swoje życzenia
  • na adres mailowy: swiezaki@kropkatv.pl
  • pocztą na adres: Redakcja "KropkaTV", ul. Chmielna 36, 00-020 Warszawa z dopiskiem na kopercie "KONKURS ŚWIEŻAKI"

Spośród wszystkich odpowiedzi jury konkursowe wybierze 600 osób, które otrzymają w nagrodę jednego z dużych Świeżaków:

  • 150 x Borówka Basia
  • 150 x Rzodkiewka Żaneta
  • 150 x Groszek Grześ
  • 150 x Kalafior Krzyś

Jeśli chcecie znaleźć się w gronie tych szczęśliwców, wytężcie umysły i napiszcie oryginalne życzenia! Wszystkie szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie dostępnym na stronie "Kropki TV". A jeżeli nie checie czekać na swojego Świeżaka i nie macie motywacji do zbierania naklejek, możecie kupić swojemu dziecku maskotkę łudząco przypominającą Borówkę Basię czy Kalafiora Krzysia za naprawdę małe pieniądze na AliExpress:

Świeżaki na AliExpress

Ale my mamy jeszcze coś specjalnego dla Waszych pociech! Całą listę rabatów na zabawki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close