logo

Biedronka rozdaje darmowe sadzonki. Wymień butelkę na goździka

07maj 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

Masz 5 zbędnych szklanych lub aluminiowych opakowań? Idź z nimi do sklepu Biedronka, który bierze udział w akcji i wymień je na sadzonkę goździków. Gdzie i kiedy można skorzystać z tej ekologicznej promocji?

Kwiaty za butelki

Już 9 i 10 maja sieć sklepów Biedronka wraz z Kompanią Piwowarską po raz kolejny zachęcają do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji ekologicznej "Zgrani z naturą". Podczas dwóch poprzednich "eko-promocji" udało się zgromadzić  17 tysięcy kilogramów szkła i prawie 600 kilogramów aluminium.

W akcji może wziąć udział każdy, kto w najbliższy piątek i sobotę w godzinach od 10 do 18 przyniesie ze sobą minimum 5 szklanych lub aluminiowych opakowań. Wzamian, oprócz wdzięczności za ochronę środowiska, można otrzymać sadzonkę oraz informację, jak segregować śmieci.

Źródło: https://www.kp.pl/dla-mediow/aktualnosci/kp-zgrana-z-natura.html

Punkty odbioru sadzonek

Niewszystkie sklepy Biedronki biorą jednak udział w tej kampanii. Poniżej przedstawiamy listę tych, do których można przynosić odpady:

Szczecin, ul. Janickiego 25

Koszalin, ul. Poprzeczna 1

Poznań, ul. Bobrzańska 13

Pruszcz Gdański, ul. Dobrowolskiego 2

Białystok, ul. Radzymińska 12

Warszawa, ul. Warszawska 42

Kielce, Al. Solidarności 28

Wrocław, Al. Armii Krajowej 37

Kraków, ul. Łużycka 43F

Lublin, ul. Magnoliowa 1

Pabianice, ul. Łaska 23/25

Tychy, ul. M. Kopernika 28

W poprzednich edycjach tej akcji ekologicznej najwięcej szkła zebrali mieszkańcy Białegostoku, zaś mieszkańcy Płocka zebrali najwięcej aluminium. Które miasto w tym roku wysunie się na prowadzenie w tym chlubnym rankingu? My namawiamy do ekologicznej mobilizacji i wzięcia udziału w tej pożytecznej akcji;)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close