logo

Bezpłatne próbki produktów Tena

31maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Kolejna okazja na zgarnięcie darmowych próbek. Tym razem taką formę promocji wybrała marka TENA.

Reklama

Wstydliwy problem

Często informujemy Was o okazjach na otrzymanie darmowych próbek produktów. W ten sposób marki chcą wzbudzić zaufanie i przekonać potencjalnych klientów do zakupu. Dziś informujemy o okazji, która na pewno nie przypadnie do gustu wszystkim - powinna jednak zainteresować przynajmniej część naszych czytelniczek. O czym mowa? O marce TENA i produktach dla osób nietrzymających moczu.

Jest to dosyć krępujący problem, którego wyleczenie utrudnia fakt, że wiele osób ukrywa tą przypadłość. Akcja marki TENA na pewno go nie rozwiąże, ale może sprawić, że codzienne czynności będą znacznie łatwiejsze. Warto zaznaczyć, że wbrew powszechnej opinii problem nietrzymania moczu nie dotyka wyłącznie kobiet - to także męska dolegliwość.

Najnowsza akcja promocyjna TENA skierowana jest przede wszystkim do najbliższych oraz opiekunów osób chorych. Jeżeli więc masz wśród swoich bliskich kogoś, kto mógłby skorzystać z produktów TENA, warto zamówić darmową próbkę - może się okazać, że stosowanie TENA znacznie poprawia komfort codziennego życia.

Zamów próbkę

Aby otrzymać darmowy produkt TENA wystarczy wypełnić krótki formularz, który jednocześnie pomoże dobrać jak najlepszy rodzaj produktu do rodzaju schorzenia i wieku osoby chorej.

Mamy nadzieję, że dzięki tej informacji będziecie mogli wypróbować produkty marki TENA i sprawdzić, czy warto zostać jej stałym klientem.

To nie jedyna okazja, w której można zgarnąć coż "za free". Poniżej znajdziecie natomiast kupony rabatowe z najnowszymi gratisami:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close