logo

Bezpłatne kołysanki od Pampers - jak je pobrać?

17lip 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

"Stary niedźwiedź mocno śpi", tekst tej kołysnaki zna chyba każdy. Śpiewała nam ją mama, babcia, my również przekazujemy ją dalej swoim dzieciom. Teraz Pampers ma dla Was i dla Waszych maluszków niespodziankę - darmowy album ze znanymi kołysankami. Jak go pobrać?

Reklama

Nic tak nie pomaga zasnąć małemu dziecku jak ulubiona bajka czytana przez rodzica lub uspokajające kołysanki. "Stary niedźwiedź", "Kotki dwa" czy "Złotowłosa królewna" to najczęściej śpiewane melodie przed snem, które zna każde dziecko i każdy rodzic. Teraz te i inne znane kołysanki możecie pobrać całkowicie za darmo dzięki marce Pampers. To bardzo proste!

Jak ściągnąć bezpłatne kołysanki?

Żeby pobrać cały album złożony z 10 wyjątkowych kołysanek od Pampers wystarczy tylko wejść na stronę akcji i:

  1. kliknąć w ikonkę z misiem koala "Album kołysanki jest w zasięgu ręki!"
  2. zalogować się lub zarejestrować na stronie
  3. odpowiedzieć na proste pytanie: Jak oceniasz stronę Pampers?

Po kliknięciu w ocenę na skali, zostaniecie przeniesieni na stronę z kołysankami, które będziecie mogli ściągnąć bezpłatnie. Wystarczy tylko, że klikniecie na kołysankę prawym przyciskiem myszy i wybierzecie opcję "Zapisz jako". Ale to nie wszystko! Otrzymacie możliwość darmowego pobrania tekstów, dzięki temu nauczycie się na pamięć wszystkich kołysanek, które pozwalają Waszemu maluchowi zasnąć i spać spokojnie :-)

Zarejestruj się!

Jesteś rodzicem, ale nie posidasz jeszcze swojego konta na stronie Pampers? Możesz je szybko i wygodnie założyć na potrzeby akcji z darmowymi kołysankami do pobrania, ale to nie wszystkie korzyści, jakie czekają na Ciebie za rejestrację! Założenie konta jest banalnie proste! Wystarczy tylko wypełnić krótki formularz, w którym musicie podać tylko imię, datę urodzenia dziecka, e-mail i hasło:

Pampers rejestracja

Konto warto założyć nie tylko ze względu na bezpłatne kołysanki! Za rejestrację na stronie Pampers otrzymacie także kupon rabatowy o wartości 19 zł do wykorzystania na zakup wybranych produktów dla maluszka marki Pampers.

Pampers rejestracja rabat

Jeśli macie w domu małego szkraba to z pewnością rejestracja na stronie Pampers może Wam przynieść mnóstwo korzyści. Poza tymi, o których już wspomnieliśmy, otrzymacie dodatkowe benefity oraz bieżące informacje o wszystkich akcjach promocyjnych, dzięki którym oszczędzicie sporo na zakupie produktów dla dzieci. Wiemy gdzie jeszcze czekają na Was rabaty dla najmłodszych!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close