logo

Batony Lion z darmowym internetem 100 MB!

27sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Lion "wskrzesił" swoją popularną akcję i znów rozdaje darmowe pakiety Internetu. Wystarczy kupić batona i zamienić kod z jego opakowania na 100 MB.

Kupujesz batona, który kosztuje średnio ok. 1,50 zł i korzystasz ze 100 MB neta za darmo - brzmi jak dobry interes, który z pewnością najbardziej do gustu przypadnie miłośnikom słodkości ;-)

Po raz kolejny użytkownicy oferty na kartę w Orange mogą czuć się szczęśliwcami. To właśnie darmowy Internet w tej sieci będzie jest do zgarnięcia. Tym razem promocja trwa do 29 lutego 2016 roku. Cały proces odbierania nagrody, która jest gwarantowana, jest bardzo prosty.

Chcesz skorzystać? Kup Liona w promocyjnym opakowaniu - wygląda tak:

Otwórz go, a kod, który znajdziesz w śodku opakowania wyślij sms-em na bezpłatny numer 80408. Gotowe: właśnie aktywowałeś pakiet 100 MB darmowego Internetu. Zostanie on włącząny w ciągu 24 godzin od wysłania smsa z kodem.

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość: każdy abonent telefonu na kartę w Orange może brać udział w promocji nieograniczoną ilośc razy.

Nie w Orange?

Dla wszystkich tych, którzy nie są abonentami Orange i nie mogą skorzystać z tej promocji lub są na diecie i z wiadomych względów oferta Liona ich nie zainteresuje, zebraliśmy kilka aktualnych promocji w sieciach telefonii komórkowej. Zobaczcie jak jeszcze możecie oszczędzać:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close