logo

Bank Smart: 40 zł do PizzaPortal i darmowe konto

24cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

2

Piłkarskie emocje wzrastają, a wraz z nimi przygotowywane są różne promocje. Świetna akcja została przygotowana między innymi przez Bank SMART, który oferuje prowadzenie darmowego konta, a przy jego założeniu - bon o wartości 40 zł do wykorzystania w PizzaPortal.pl!

Reklama

Lubisz oszczędzać, a jeśli się da, to przy okazji także zarabiać? Dziś opiszemy dla Ciebie jedną z takich możliwości, którą jest założenie własnego, zupełnie bezpłatnego konta bankowego w Banku SMART. Nie jest to tylko oferta taniej bankowości - to także szansa na darmowe jedzenie. Dla każdego, kto zdecyduje się zostać klientem Banku SMART, przewidziano kupon na 40 zł do wydania na pizzaportal.pl.

Bank Smart należy do grupy FM Bank PBP SA i jest pierwszym europejskim dyskontem finansowym, którego rozwiązania funkcjonują wyłącznie online. Na tym jednym przyszłościowym kroku nie koniec. Bank Smart stara się dostosowywać swoje oferty do potrzeb różnych odbiorców. Coraz częściej spotykamy się z drobnymi, jednak regularnymi opłatami, pobieranymi przez niektóre banki, na przykład za korzystanie z karty bankomatowej. W Koncie SMART takiej opłaty nie ma, a to z pewnością duży plus dla każdego właściciela konta bankowego.

Dokładnie przyjrzeliśmy się Tabeli Oprocentowania, Opłat i Prowizji Rachunków w Banku SMART i zauważyliśmy, że jednorazowe bądź nieduże opłaty pobierane są na przykład za wyciąg w formie papierowej, wydawanie zaświadczeń i opinii bankowych czy za duplikat karty płatniczej. Są to jednak standardowe opłaty, pobierane niemal w każdym banku (czasami nawet w wyższych kwotach).

40 zł dla Ciebie

To właśnie główny powód, dla którego chcieliśmy Was poinformować o SMART Koncie. Do 10 lipca 2016 roku trwa promocja, podczas której otrzymuje się 40 złotych na wykorzystanie w serwisie PizzaPortal.pl. Założenie SMART konta jest oczywiście darmowe, ale w tym przypadku, użytkownik otrzymuje jeszcze zapłatę :-)

PizzaPortal.pl będzie respektowało kupony ze SMART konta do 19 grudnia 2016 roku. Żeby otrzymać bon, wystarczy złożyć wniosek o SMART Konto i zawrzeć z Bankiem umowę. Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz TUTAJ.

A że już jesteśmy w temacie pizzy i liczby zer na koncie, sprawdźcie jak jeszcze zaoszczędzić, na przykład na jedzeniu poza domem - listę rabatów i zniżek do najpopularniejszych punktów restauracyjnych i fast food znajdziecie poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close