logo

Balmain H&M: najbardziej wyczekiwana kolekcja już w sprzedaży!

05lis 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Francuski dom mody Balmain stworzył kolekcję ubrań specjalnie dla najpopularniejszej sieciówki odzieżowej - H&M. Projekty powalają na kolana, a co z cenami? My już wiemy! Sprawdźcie, jakie perełki można znaleźć w nowej kolekcji H&M.

Reklama

Ekskluzywna odzież dostępna w sieciówce? Tak, to możliwe! H&M wprowadza nową kolekcję, zaprojektowaną przez francuski dom mody Balmain. To naprawdę wyjątkowa chwila, kiedy tak wspaniałe ubrania będą na wyciągnięcie ręki.

Balmain dla H&M

Akcja jest podobna do tej, organizowanej przez Rossmanna. W drogeriach mogliśmy znaleźć (i nadal możemy) ubrania projektu Gosi Baczyńskiej (więcej: Moda w Rossmannie! Kolekcja Baczyńskiej w świetnych cenach). Dlaczego twierdzimy, że to jest mega okazja, gdy sukienki i tak dostępne są za jakieś 500 złotych? Dlatego, że kupując ciuchy prosto od Balmain nigdy nie zapłacicie mniej, niż kilka tysięcy złotych! ;-) Poza tym mamy nadzieję, że H&M zorganizuje akcję promocyjną, jak Rossmann (po około miesiącu ubrania były już dostępne 50% taniej, a teraz można je kupić z rabatami do -70%). Poniżej ubrania, które znajdują się w kolekcji Balmain:

Ach, rozpływamy się! ;-) I jak widać - nie tylko my. Sukienkę Balmain od H&M posiada już i świetnie prezentuje polska wokalistka Edyta Górniak:

(źródło: ONS)

Jak widać, nie tylko my jesteśmy zainteresowani nową kolekcją w H&M. Przez obciążenie serwisów, pierwszy raz odkąd powstał sklep ujrzeliśmy na stronie H&M taki komunikat:

 

Pamiętajcie, że linia ubrań stworzona przez francuski dom mody obejmuje nie tylko damskie, ale także męskie ciuchy! Drodzy Panowie - jeżeli chcecie prezentować się elegancko i modnie, koniecznie odwiedźcie sklepy stacjonarne lub stronę H&M! Musimy przyznać, że cena jednego ubrania męskiego pozytywnie nas zaskoczyła. Za oryginalny T-shirt z napisem Balmain zapłacimy 129,90 zł.

Tych, którzy chcą i mogą zaszaleć, zapraszamy do odwiedzenia strony H&M lub wybrania się do sklepów stacjonarnych tej popularnej sieciówki. Natomiast ci, którzy chcieliby jednak poczekać na zniżki kolekcji Balmain, z pewnością znajdą coś dla siebie w innych znanych sklepach odzieżowych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close