logo

Badania diagnostyczne z rabatami

29lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Jeśli chcecie zrobić badanie prywatnie, to trzeba się przygotować na koszty - jednak dzięki grouponom możecie zapłacić nawet połowę mniej! Sprawdziliśmy najlepsze oferty w kilku miastach.

Reklama

Dbanie o nasze zdrowie, jak i naszych bliskich, jest niesłychanie ważne. Niestety nie zawsze możemy w pełni polegać na funduszu zdrowia i czas oczekiwania na wizytę może być zbyt długi lub akurat te badania wcale nie są refundowane. W takim wypadku musimy o wszystko zadbać sami, a niektóre z nich są naprawdę drogie. Jednak na szczęście istnieją jeszcze groupony, dzięki którym możemy się przebadać i zapłacić o wiele mniej!

Badania w niższej cenie

Do wyboru mamy ich całkiem sporo od badań diagnostycznych krwi, przez badania USG, badanie wzroku, rezonans magnetyczny, zdjęcie kręgosłupa, czy badanie hormonów tarczycy. Zniżki sięgają nawet 80%, a wszystkie badania w zależności od miasta znajdziemy tutaj: godealla.pl w zakładce Zdrowie i uroda. Wybraliśmy kilka badań dla większych miast:

Trójmiasto

W cenie jest 3-fazowe badanie wzroku, sowczewki kontaktowe, wizyta kontrolna i bon 100zł na okulary

Poznań

Badanie elektroakupunkturowe, które określa obciążenie organizmu patogenami metodą dr. Volla, do tego badanie na pasożyty, borellie i HCV.

Kraków

Badanie stóp pozwala na rozpoznanie przyczyn bólu kręgosłupa i kolan.

Wrocław

Badanie markerów nowotworowych od 39,99zł - cena zależy od pakietu (ile markerów wybierzemy).

Warszawa

Jednym z najpopularniejszych badań oferowanych w każdym mieście jest podstawowe badanie krwi. Do tego możemy przebierać w testach alergicznych i ogólnej diagnostyce organizmu (np. niedobory witamin i minierałów, pasożyty, bakterie i wirusy). Oprócz tego znajdziemy oferty na np. rezonans magnetyczny (nawet dla osób z klaustrofobią), który jest ogólnie dość drogim badaniem, jednak z grouponem zapłacimy za niego o wiele mniej.

Szukacie nie tylko sposobów na poprawę stanu zdrowia, ale również na prawidłowe zadbanie o ciało? Kosmetyki wysokiej jakości powinny w tym pomóc!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close