logo

Back to School: szkolna wyprawka do wygrania od Matras

04sie 2015

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Luiza Sadowska

0

Koszty szkolnej wyprawki sięgają czasem nawet kilkuset złotych! Jednak biorąc udział w konkursie Matras, można przybory szkolne i podręczniki otrzymać za darmo.

Wszyscy rodzice z końcem sierpnia borykają się z takim samym problemem: zakup potrzebnych książek i przyborów do szkoły. Każdy przedmiot wymaga innego podręcznika, innego zestawu ćwiczeń, dodatkowych pomocników... w rezultacie kwota często opiewa na kilkaset złotych, a do tego trzeba jeszcze dokupić nowy plecak, jeśli poprzedni się zużył od noszenia tych kilogramów wiedzy. Z pomocą wychodzi sieć księgarni Matras, która oferuje ciekawy konkurs. Za napisanie recenzji do wygrania jest szkolna wyprawka, tornisty, gry i książki, a wszyscy uczestniczy konkursu otrzymują rabaty na zakupy.

Back to School

Konkurs Back to School organizowany przez Matras księgarnie wymaga jedynie zaangażowania i jest raczej skierowany do osób, których książka w ręce nie parzy. Co trzeba zrobić?

Wystarczy napisać recenzję dowolnej książki, która jest w ofercie Mastras - taka książka musi posiadać oznaczenie checkboxu "Biorę udział w konkursie". Na wysłanie recenzji mamy czas do 31 sierpnia 2015r. Ogłoszenie wyników nastąpi 4 września. Recenzja musi zostać zaakceptowana na stronie matras.pl przez administratora, który sprawdzi, czy spełnia wszystkie ściśle określone kryteria. Szczegółowy opis dostępny jest w regulaminie.

Nagrody w konkursie

Recenzja musi byc oryginalna, poprawna językowo i na wysokim poziomie merytorycznym. Laureatów wyłoni komisja konkursowa. Za najlepsze prace przewidziane są nagrody I, II i III stopnia:

 • I stopnia: nagroda główna przyznana zwycięzcy obejmuje:
  - Kartę prezentowa Matras o wartości 300zł na wybrapkę szkolną
  - plecak
  - książki Burda Książki, Agora, Skrzat, Zwierciadło, Znak
  - gra Granna
 • II stopnia: przewidziane dla czterech laureatów:
  - plecak
  - książki Burda Książki i Tashka
  - książki Skrzat lub Nasza Księgarnia
  - książka Znak
  - gra Granna
 • III stopnia: przewidziane dla czterech laureatów:
  - piórnik szkolny
  - książki św. Wojciech lub Zielona Sowa, Znak
  - gra Granna

Nagrody zostaną wysłane do laureatów do 10 września przesyłką kurierską. Laureaci muszą wyrazić zgodę na nieodpłatne publikowanie nagrodzonej recenzji.

 

Darmowe książki i przybory szkolne, a dodatkowo inne książki i gry to świetna nagroda, która ucieszy każdego rodzica i z pewnością każde dziecko. Wystarczy wybrać swoją ulubioną książkę i napisać recenzję, a takie fantastyczne nagrody mogą być nasze!

Jeżeli szczęście nie sprzyjało w konkursie Mastras, to zawsze można sprawdzić tańsze oferty:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close