logo

Aż do -70% na wyprzedaży w Promod

05lip 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Codziennie dajemy Wam znać o najlepszych letnich wyprzedażach i okazjach, które w tym czasie czekają na Was w wielu sklepach. Część z nich pogłębiło już swoje rabaty i dzięki temu zamiast na zakupach oszczędzać 30% czy 50%, modele z kolekcji letniej kupicie nawet 70% taniej.

Reklama

Letnie wyprzedaże - ile można oszczędzić?

Początek letnich wyprzedaży przypada zazwyczaj na przełom maja i czerwca. W tym roku jednak większość sklepów chciała spłatać figla swoim klientom i do ostatniej chwili trzymała ich w niepewności. Dopiero pod koniec czerwca zaczęły do nas spływać informacje o pierwszych sezonowych obniżkach. Całe szczęście w niektórych sklepach możecie skorzystać już z pogłębionych rabatów.

Ile średnio uda Wam się oszczędzić na wyprzedażach? Na samym początku letnich przecen wyjściowe rabaty osiągają zazwyczaj 50%, ale oczywiście w niektórych sklepach zniżki mogą być wyższe lub niższe. Dzięki temu w środku sezonu letniego nawet połowa pieniędzy, które normalnie musielibyście wydać na zakupy, zostaje w Waszej kieszeni. Całe szczęście na tym się nie kończy! Po kilku tygodniach pierwszych obniżek sklepy pogłębiają rabaty i dorzucają kolejne zniżki. 

W tych sklepach skorzystacie z pogłębionych wyprzedaży:

Taniej nawet o 70% w Promod

Jednym ze sklepów, który pogłębił już wyprzedaż o kolejne rabaty, jest Promod. Tam wybrane modele kupicie nawet 70% taniej. I jeśli myślicie, że są to zwykłe "buble" - jesteście w błędzie! Po takiej obniżce uda Wam się dorwać naprawdę piękne, stylowe i modne ubrania na każdą okazję.

Wyprzedaż Promod

Wyprzedaż letnia pogłębiona Promod

Wyprzedaż letnia pogłębiona Promod

Wyprzedaż letnia pogłębiona Promod

To nie koniec! Pozostałe okazje z Promod znajdziecie na stronie wyprzedaży. Lista wszystkich sezonowych obniżek jest naprawdę bardzo długa, a sklepów ciągle przybywa. Cały spis letnich wyprzedaży 2017 znajdziecie w osobnym tekście. A część z nich zamieszczamy poniżej! Sprawdźcie!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close