logo

Auchan: weź udział w konkursie i wygraj pobyt w SPA dla dwojga!

01lut 2018

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Kochacie jeść zdrowo i wymyślać nowe potrawy? Teraz za przepis na swoje ulubione danie możecie wygrać weekend w SPA dla 2 osób. Wystarczy, że weźmiecie udział w najnowszym konkursie Auchan. A do zgarnięcia jest aż 25 voucherów na pobyty w SPA!

Reklama

Gotowanie to Wasza pasja? Uwielbiacie próbować nowych rzeczy i smaków? Uważacie, że gotowanie to prawdziwa frajda? W takim razie konkurs Auchan jest skierowany właśnie do Was! Wszyscy, którzy uwielbiają eksperymentować w kuchni i wymyślać nowe dania, teraz za przepis na swoją ulubioną potrawę mogą wygrać dwuosobowy voucher na weekend w SPA. A zwycięzców będzie aż 25! Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Zasady konkursu

Konkurs Auchan trwa do 27 lutego. Co musicie zrobić, żeby wziąć w nim udział i grać o jeden z voucherów na weekend w SPA?

 1. Przygotujcie swoją ulubioną zdrową potrawę.
 2. Wejdźcie na stronę www.konkurs.auchan.pl.
 3. Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy i dodajcie zdjęcie wraz z przepisem potrawy.
 4. Zaakceptujcie REGULAMIN.

Po wejściu na stronę konkursu wystraczy, że klikniecie w przycisk "Weź udział w konkursie", a później "Dodaj przepis". Wtedy zostaniecie przekierowani na stronę z formularzem:

Konkurs Auchan

Co będziecie musieli w nim podać? Oczywiście najważniejszy jest przepis - to od niego wszystko zależy. Tutaj musicie opisać dokładnie sposób przygotowania Waszego dania oraz potrzebne składniki. Na samym końcu dodajecie jeszcze piękne zdjęcie przyrządzonej przez Was potrawy :-) Oprócz tego w formularzu musicie także podać swoje dane: imię, nazwisko, e-mail, wybrać sklep Auchan, w którym najczęściej robicie zakupy oraz zaakceptować zgody. I gotowe! :-) 

Co potem? Możecie nareszcie zjeść to, co ugotowaliście! :-P I oczywiście czekać na wyniki konkursu, które zostaną podane w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia konkursu. Jeśli wygracie, zostaniecie o tym poinformowani mailowo. A co możecie zgarnąć?

Auchan konkurs

Co możesz wygrać?

Nagrody są naprawdę bardzo atrakcyjne i musimy przyznać, że sami jesteśmy zaskoczeni (pozytywnie), że aż 25 osób otrzyma voucher na weekend w SPA dla 2 osób! Będziecie mogli go zrealizować w jednym z trzech hoteli SPA Dr Irena Eris: w Krynicy Zdroju, Polanicy Zdroju i Ostródzie.

Co obejmuje voucher?

 • 2 noclegi w komfortowym pokoju typu standard dla 2 osób,
 • śniadania w formie bufetu,
 • kolacje a’la carte, w tym jedną romantyczną kolację,
 • masaż całego ciała z elementami głębokiej regeneracji w gabinecie dla par w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris,
 • relaks w Centrum SPA (basen, sauny, studio cardio, jacuzzi),
 • parking lub garaż,
 • Internet Wi-Fi.

Voucher jest ważny do 20 grudnia 2018 roku z wyłączeniem okresów tzw. wysokiego sezonu (święta, długie weekendy).

Dzięki Auchan możecie połączyć przyjemne z pożytecznym i przygotowując obiad dla rodziny czy pyszną, romantyczną kolację zrobić zdjęcie przyrządzonej potrawy, dodać jej przepis, a później wyjechać na relaksacyjny i odprężający weekend w SPA! :-) Do przygotowania obiadu będą Wam potrzebne produkty, z których stworzycie pyszności! Gdzie kupicie je taniej? Sprawdziliśmy!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close