logo

Auchan sadzi drzewa za kartony - przyłącz się do akcji!

27cze 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Segregujesz śmieci, zawsze wyłączasz światło wychodząc z pokoju, ale chcesz zrobić coś jeszcze dla naszej planety? Teraz oddając niepotrzebne kartony po zakupach, Auchan Direct posadzi w Twoim imieniu drzewo. Zapoznaj się ze szczegółami akcji.

Reklama

Akcje sadzenia drzew zapewne są Wam dobrze znane. Popularne marki od dawna włączają się w promocję ekologii, zdrowego stylu życia i dbania o naszą planetę. Niektórym wydaje się, że ochrona środowiska wiąże się z wieloma wyrzeczeniami i obowiązkami, ale wystarczy naprawdę niewiele żeby dołożyć swoją cegiełkę do poprawy warunków życia na Ziemi. Auchan Direct Wam w tym pomoże!

Drzewa za kartony

Drzewa za kartony Auchan Direct

O co chodzi w akcji "Drzewa za kartony"? Jeśli mieszkacie w stolicy lub okolicznych miejscowościach i robicie zakupy przez internet korzystając z Auchan Direct (lub chcecie zacząć zamawiać online) możecie w prosty sposób przyłączyć się do akcji. Każde Wasze zamówienie złożone na Auchan Direct zostanie dostarczone w kartonie. Wy kupujecie, oddajecie kartony i dokładacie swoją malutką cegiełkę w postaci posadzonego drzewa do poprawy jakości życia przyszłych pokoleń. 

Akcja obejmuje teren: Warszawy, Łomianek, Babic, Izabelina, Marek, Ząbek, Piaseczna, Piastowa, Pruszkowa, Raszyna, Michałowic, Ożarowa Mazowieckiego, Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Podkowy Leśnej, Brwinowa, Konstancina-Jeziorny, Magdalenki, Lesznowoli, Zalesia Górnego i okolic, Głoskowa i okolic, Góry Kalwarii i okolic, Wołomina, Zielonki, Kobyłki, Wólki Kosowskiej i okolic, Łosia i okolic.

Zasady akcji

Auchan Direct drzewa za kartony

Przy każdym zamówieniu złożonym maksymalnie do 30 czerwca 2017 otrzymacie wraz z dostawą zamówionych towarów album z pierwszą z sześciu naklejek przedstawiających wizerunek drzew występujących na terenie Polski (po 30.06 album może być dodany do zamówienia po wcześniejszym poinformowaniu sklepu o chęci udziału w akcji). Naklejki możecie zbierać do 10 września 2017 roku.

Jedna naklejka to każdy, jednorazowy zwrot kartonów, w których dostarczone było wcześniej zamówienie z Auchan Direct. To oznacza, że podczas jednego zamówienia, można dostać wyłącznie jedną naklejkę, bez względu na ilość zwracanych kartonów.

Każdy album to 6 naklejek przedstawiających różne gatunki drzew. Za każdy wypłeniony album Auchan Direct posadzi w Waszym imieniu jedno drzewo, a Wy otrzymacie certyfikat potwierdzający Wasz wkład w ochronę środowiska. Mamy dobrą wiadomość! Każdy może wypłenić nieograniczoną liczbę albumów. Macie więc szansę posadzić więcej niż jedno drzewko, choć nawet jedno to ogromny wkład w ochronę środowiska :-)

Oszczędnie na co dzień

Dbać o naszą planetę można na wiele sposobów. Część z nich wiąże się także z dbaniem o Wasze portfele, a dokładniej... oszczędności. Jeśli pamiętacie o tym żeby nie zostawiać podłączonej ładowarki do gniazka, wyłączać światło wychodząc z pokoju, nie myć naczyń pod ciągle lecącą wodą - płacicie mniej za rachunki. A co za tym idzie, zostaje Wam więcej pieniędzy, na przykład na zakupy :-) Dzięki temu możecie pozwolić sobie na skorzystacie ze zniżek, które dla Was znaleźliśmy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close