logo

Artykuły szkolne w Lidlu i Biedronce - porównanie ofert i cen

25lip 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Powoli zbliżamy się nieuchronnie do półmetka wakacji. Sklepy zaczyna zalewać fala szkolnych akcesoriów. W Lidlu i Biedronce będziecie mogli obkupić swoje pociechy w przybory potrzebne do szkoły oraz nowe akcesoria. Porównaliśmy dla Was oferty i promocje obu supermarketów.

Reklama

Wrzesień wielu rodzicom spędza sen z powiek. Zakup nowych podręczników, ćwiczeń, szkolnych przyborów i akcesoriów to ogromne koszty, a budżet domowy niestety często jest wtedy nadszarpnięty jeszcze przez wakacyjne wyjazdy. Ale od czego macie nas - dzielnych poszukiwaczy promocji! Gdzie warto kupić książki do szkoły? Sprawdźcie, w jakich sklepach znajdziecie promocje na podręczniki. Ale nie tylko na książkach będziecie mogli oszczędzić. Poza nimi każdemu dziecku będą potrzebne także niezbędne przybory, z których korzysta się podczas lekcji na co dzień: zeszyty, piórnik, kredki czy nowy tornister. Za tego typu akcesoriami do szkoły warto rozglądać się w supermarketach, które biją na głowę ceny z księgarni. W najbliższym czasie w Lidlu i Biedronce znajdziecie przybory w dobrych cenach. 

Przybory szkolne - porównanie cen z Lidla i Biedronki

Najważniejsze, oczywiście poza podręcznikami, są zeszyty. Bez nich nie obejdzie się żaden uczeń. Za ile kupicie różne bruliony w znanych supermarketach?

Lidl zeszyty artykuły szkolne

Biedronka (oferta od 27.07):

  • zeszyt A5 16 kartek - 0,29 zł
  • zeszyt A5 60 kartek (w miękkiej oprawie) - 0,69 zł

Lidl (oferta od 31.07): 

  • zeszyt A5 16 kartek - 0,59 zł
  • zeszyt A5 32 kartki - 1,19 zł
  • zeszyt A5 60 kartek - 1,39 zł

W Biedronce znajdziecie niższe ceny na zeszyty niż w Lidlu, ale warto zaznaczyć, że bruliony z Lidla są droższe, ponieważ przedstawiają bohaterów znanych bajek Disney'a i komiksów Marvel'a dla dzieci. Jeżeli Wasze pociechy koniecznie muszą mieć przybory z motywem uluboinych postaci - kupicie je tanio w Lidlu. Co jeszcze musi znaleźc się na wyposażeniu każdego ucznia przed 1 września? Z pewnością przyda mu się blok. Gdzie zapłacicie za nie mniej?

Biedronka:

  • blok rysunkowy 20 kartek - 0,79 zł
  • blok techniczny 10 kartek - 0,99 zł

Lidl:

  • blok rysunkowy 20 kartek - 1,39 zł
  • blok techniczny 10 kartek - 1,39 zł

Kolejny raz to w Biedronce oszczędzicie więcej. Także w przypadku pozostałych akcesoriów szkolnych takich, jak teczka, długopisy czy ołówki. Jesteśmy jednak pewni, że to nie koniec promocji szkolnych w supermarketach. Będziemy informować Was na bieżąco! Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, bez której nie obejdzie się żaden uczeń - plecak! Gdzie kupicie tornistry w dobrej cenie?

Szkolne plecaki i tornistry w Lidlu

Poza walorami estetycznymi i upodobaniami dziecka, przy wyborze szkolnego plecaka trzeba kierować się wieloma aspektami. Jak wybrać odpowiedni tornister żeby dziecko miało zdrowe plecy? Przeczytacie o tym w naszym artykule z zeszłego roku. A gdzie kupić plecaki w dobrej cenie? Znajdziecie je w najnowszej ofercie Lidla ważnej od 31 lipca:

Lidl plecaki akcesoria do szkoły

Wyposażenie dzieci w szkolne przybory i akcesoria przed rozpoczęciem roku szkolnego to nie koniec wydatków. Pociechy szybko wyrastają ze swoich ubrań i butów, więc przed pójściem do szkoły warto przejrzeć szafę dziecka i wybrać się na zakupy. Mamy dla Was listę promocji na dziecięcą odzież i obuwie.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close