logo

Aplikacja Uber Eats w Gdańsku i Wrocławiu - jak zamawiać?

18lip 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Uber Eats działa w kolejnych miastach! Od niedawna także mieszkańcy Wrocławia i Gdańska mogą zamawiać jedzenie z ekspresową dostawą właśnie za sprawą aplikacji Uber Eats. Mamy dla Was kod na darmową dostawę zamówień!

Reklama

Na początku tego roku w naszym osobnym artykule informowaliśmy Was o wejściu aplikacji Uber Eats do kolejnego miasta. Od 19 lutego 2018 roku mieszkańcy Krakowa (wcześniej także Poznania i Warszawy) mogli zamawiać swoje jedzenie za sprawą Uber Eats. Teraz aplikacja podbija kolejne polskie miasta!

Uber Eats - gdzie skorzystacie z aplikacji?

Uber Eats Gdańsk Wrocław

Uber Eats już na początku roku zapowiadał ekspansję na kolejne miasta w Polsce. I tak od niedawna działa już nie tylko w Warszawie, Poznaniu i Krakowie, ale również w Gdańsku i Wrocławiu. Na tym jednak na pewno nie poprzestanie :-) Mieszkańcy Wrocławia mają możliwość zamawiania jedzenia nawet w 30 minut z 75 restauracji i McDonald's (oferta ta będzie sukcesywnie powiększana). Z kolei osoby mieszkające w Gdańsku mogą korzystać z oferty ponad 60 lokalnych restauracji oraz McDonald's.

Jak korzystać z aplikacji Uber Eats?

Jak zamawiać z Uber Eats z dostawą nawet w 30 minut? Szczegółowy proces składania zamówienia krok po kroku znajdziecie w naszym artykule. Tam opisaliśmy dla Was wszystko, co powinniście wiedzieć o Uber Eats. Dzięki aplikacji będziecie mogli zamawiać jedzenie z lokalnych restauracji oraz McDonald's z dostawą nawet w 30 minut (średni czas dostarczenia zamówienia to 20-30 minut).

Uber Eats Gdańsk Wrocław

Po wejściu na stronę przy każdej restauracji będziecie mogli sprawdzić przewidywany czas dostawy zamówienia :-)

Ile zapłacicie za dostawę?

Ceny za dostawę w Uber Eats są stałe, bez względu na konkretne miejsce dostawy (oczywiście w obszarze, w którym dowozi Uber Eats) oraz wartość zamówienia.

Miasto Standardowa dostawa Dostawa z McDonald's
Wrocław 6,99 zł 7,99 zł
Gdańsk 6,99 zł 7,99 zł

Darmowa dostawa z Uber Eats - odbierz kod!

Chcecie zacząć korzystać z Uber Eats? Mamy dla Was kod rabatowy trzy darmowe dostawy jedzenia z Uber Eats dla nowych użytkowników. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować aplikacji, teraz za dostawę trzech pierwszych zamówień nie zapłacicie ani grosza z kodem: GODEALLA2018.

Jak skorzystać z rabatu?

Podaj kod GODEALLA2018 podczas składania zamówienia w polu na kod rabatowy:

Uber Eats kod rabatowy na darmową dostawę

Kod automatycznie obniży wartość zamówienia o cenę dostawy. Promocja jest ważna na trzy pierwsze zamówienia złożone przez nowych użytkowników. Po pierwszym wpisaniu kodu macie 30 dni na złożenie dwóch kolejnych zamówień z darmową dostawą. Po tym czasie kupon straci swoją ważność.

Gdzie jeszcze zamówicie jedzenie online do domu? W których sklepach taniej zrobicie zakupy spożywcze żeby samodzielnie przygotować coś pysznego?

Źródło zdjęcia głównego: Uber Eats

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close