logo

Andrzejki 2017: oferty wyjazdów i zabaw z rabatami

08lis 2017

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Wielkimi krokami zbliżamy się do Świąt. Zanim jednak zaczniemy przygotowania do Bożego Narodzenia, przed nami jeszcze Andrzejki. W ten wieczór pełen wróżb i przepowiedni organizowane są huczne imprezy, które kończą okres zabaw i rozpoczynają spokojny czas Adwentu. Gdzie w tym roku warto spędzić Andrzejki? Ile możecie oszczędzić na wyjazdach i zabawie? Mamy dla Was propozycje na Andrzejki 2017 w niskich cenach!

Reklama

Andrzejki - skąd ta tradycja?

Tradycja Andrzejek jest silnie zakorzeniona w Polsce. Pierwsze wzmianki dotyczące Andrzejek pochodzą już z XVI wieku. Wówczas jednak przepowiednie miały dużo większe znaczenie i przywiązywało się do nich ogromną wagę. Wróżenie odbywało się na osobności, a wywróżone przepowiednie uważano za pewny fakt. Skąd w ogóle wzięły się Andrzejki? Wielu badaczy uważa, że pochodzą one ze Starożytnej Grecji, w której wróżby i wierzenia odgrywały bardzo ważną rolę. Z czasem tradycja ta przeniosła się do innych krajów, w których jest żywa po dziś dzień.

Kiedy obchodzimy Andrzejki w Polsce?

Wieczór wróżb i przypowiedni przypada na wigiliję imienin Andrzeja, w nocy z 29 na 30 listopada. Dlatego przyjęło się, że Andrzejki obchodzimy zwykle w ostatni dzień miesiąca. Wtedy organizowane są huczne imprezy, zabawy do białego rana połączone z wróżbami i przepowiedniami. W tym roku niefortunnie 30 listopada przypada na czwartek, nic nie stoi jednak na przeszkodzie żeby w weekend przed Andrzejkami wybrać się na weekend do hotelu lub andrzejkową imprezę. A gdzie zarezerwujecie ją taniej?

Andrzejki 2017 - oferty wyjazdów z rabatami

Andrzejki 2017

W Pensjonacie Sokolec w otoczeniu Gór Sowich będziecie mogli spędzić Andrzejki 2017 za 199 zł od osoby. Cena ta poza zakwaterowaniem na 2 noce i wyżywieniem zawiera także imprezę muzyczną z wróżbami, laniem wosku, konkursami i wybranym alkoholem. Andrzejkowy wyjazd z zabawą w cenie zarezerwujecie na stronie okazje.eholiday.pl.

Andrzejki 2017

Jeżeli zamiast zabawy andrzejkowej wolicie w cenie hotelu otrzymać dodatkowe atrakcje takie, jak basen czy siłownia, Andrzejki 2017 możecie spędzić w Karkonoszach w Pensjonacie Markus. Cena za pobyt dla 2 osób na 2 noce w weekend przed Andrzejkami z pełnym wyżywieniem HB to 379 zł. To niecałe 95 zł od osoby za noc. Dodatkowo, do 12 listopada ofertę te możecie kupić jeszcze 10% taniej z kodem rabatowym WINTER (maksymalna zniżka 50 zł).

Andrzejki 2017

A gdyby tak w cenie można było dostać zarówno nielimitowany dostęp do atrakcji oraz imprezę andrzejkową? Rezerwując Andrzejki 2017 w 4* Hotelu Pegaz otrzymacie pełne wyżywienie dla 2 osób, dyskotekę i nielimitowany dostęp do SPA. Wszystko to za 566 zł. Cena dotyczy pobytu dla 2 osób na 2 noce.

Andrzejki 2017

Andrzejki w luksusowym hotelu z zabawą w cenie? 3* Hotel Vestina położony w Wiśle ma dla Was fantastyczną ofertę pobytu w weekend przed Andrzejkami (24.11-26.11) dla 2 osób. Koszt wyjazdu to 524 zł. A co otrzymacie w tej cenie?

  • śniadania i obiadokolacje
  • zabawę andrzejkową z DJ i uroczystą kolacją
  • nielimitowane korzystanie z sauny, jacuzzi, groty solnej i sali fitness

Andrzejki 2017

Są tacy, którzy kochają morze o każdej porze roku. Jeśli Wy także chcecie spędzić swoje Andrzejki nad Bałtykiem, mamy dla Was ofertę wyjazdu nad morze do Niechorza. Tam za zakwaterowanie w hotelu New Corner Hotel&Restaurant na 3 noce dla 2 osób zapłacicie 739 zł. Co zawiera pakiet andrzejkowy? 2 masaże relaksacyjne dla każdej osoby, popołudniowa kawa z ciastem, wyrafinowana kolacja andrzejkowa z daniami na ciepło i na zimno (napój dla pary – szczegóły na miejscu, ciepłe i zimne napoje, muzyka, losowanie nagród).

Pamiętajcie, że do 12 listopada kupony rabatowe z Groupona kupicie dodatkowe 10% taniej z kodem rabatowym WINTER (maksymalna zniżka 50 zł).

Promocje i zniżki na Andrzejki

Jeżeli zdecydujecie się w tym roku wyjechać na Andrzejki i spędzić je w górach, nad morzem czy w innym miejscu i już nie możecie doczekać się andrzejkowej zabawy, mamy dla Was jeszcze spis rabatów, dzięki którym oszczędzicie na swoim stroju. W jakich sklepach skorzystacie ze zniżek na sukienki czy kosmetyki do makijażu?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close