logo

Allegro znów rozdaje kupony rabatowe

17paź 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Allegro po raz kolejny przeprowadza swoją akcję kuponową, rozdając kupony na 20 zł każdemu, kto w dniach 17-23 października zrobi zakup właśnie przez aplikację mobilną tej największej platformy transakcyjnej w Polsce.

Kolejna edycja programu kuponowego Allegro nie różni się znacznie od poprzednich, ma jednak jedno ograniczenie, które wcześniej się nie pojawiało. Kupon na 20 zł możemy otrzymać robiąc zakupy przez aplikację mobilną Allegro za minimum 50 zł - wcześniej minimalna wartość zakupów wynosiła zaledwie 1 zł.

 

Jak zdobyć kupon?

  1. Jeżeli masz już pobraną aplikację Allegro - zaktualizuj ją. Jeżeli nie, pobierz ją z dostępnych platform:
  2. W dniach 17-23 pażdziernika 2014 zrób zakupy przez aplikację za minimum 50 zł.
  3. Odbierz kod rabatowy, wybierając "moje allegro" w aplikacji i klikając "odbierz kupon"
  4. Wykorzystaj go w ciągu 7 dni na kolejne zakupy za minimum 50 zł – pamiętaj, że zakupy te muszą być zrobione za pośrednictwem aplikacji Allegro. Kupon jest ważny tylko przy zakupie z opcją "Kup teraz", a płatność za zakupiony  towar musi być dokonana poprzez aplikację mobilną.

Życzymy udanych mobilnych łowów! Więcej informacji na temat promocji znajdziecie tutaj.

Zniżki bez aplikacji

Dla tych, którzy nie skorzystają z aplikacji mobilnej Allegro, a polują na rabaty i promocję, mamy dobrą wiadomość: u nas znajdziesz setki zniżek do wykorzystania bez konieczności pobierania jakichkolwiek aplikacji :) Wejdź na GoDealla.pl/kupony i sprawdzaj nasze aktualne info o superpromocjach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close