logo

Allegro: zbieraj monety i płać mniej za zakupy

09kwi 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Robicie zakupy na Allegro, ponieważ bardzo często można znaleźć tam produkty w konkurencyjnej cenie? Teraz dzięki tej platformie sprzedażowej oszczędzicie jeszcze więcej zbierając monety za zamówienia! Te z kolei będziecie mogli później wymienić na kupony i płacić mniej za zakupy. Jak to zrobić?

Reklama

Robicie zakupy na Allegro? Lubicie oszczędzać? Jesteście smartshopperami? Skoro trafiliście na naszego bloga GdziePromocja.pl, to z pewnością przynajmniej na jedno z naszych pytań możecie odpowiedzieć stanowczo "TAK!". Teraz każde robienie zakupów na Allegro może być jeszcze przyjemniejsze! Wszystko za sprawą monet, które możecie otrzymywać do zamówień i wymieniać na kupony rabatowe. Wszystkie szczegóły korzystania z monet Allegro zamieszczamy w naszym artykule!

Monety Allegro - jak z nich korzystać?

1. Zbieraj monety Allegro

Wystarczy, że będziecie robić zamówienie przez platformę Allegro i kupować produkty oznaczone specjalnym symbolem z monetami:

Allegro monety

Jako formę zamówienia wybierzcie płatność z góry przez Allegro Finanse. Przy każdym z produktów oznaczonych monetą będziecie mieli podaną także informację o ilości monet, jakie otrzymacie za zakup:

Allegro monety

Jedna moneta Allegro to jedna złotówka, którą później, po zebraniu określonej kwoty, będziecie mogli wymienić na kupony rabatowe o wartości 10 zł lub 20 zł.

2. Wymieniaj monety na kupony

Po zebraniu odpowiedniej sumy monet (1 moneta Allegro = 1 zł) będziecie mogli wymienić je na kupon o wartości 10 zł lub 20 zł na swoje kolejne zamówienie. Stan monet sprawdzicie na swoim koncie w zakładce "Moje zakupy" -> "Monety i kupony" i tam też będziecie mogli dokonać wymiany monet na zniżki:

Allegro monety

3. Rób taniej zakupy

Po wymianie monet Allegro na kupony, zapłacicie 10 zł lub 20 zł mniej za swoje zamówienie. Wystarczy, że jego wartość (nie licząc kosztów dostawy) przekroczy 50 zł - ilość przedmiotów jest dowolna, a za zamówienie zapłacicie z góry, wybierając odpowiedni kupon zniżkowy. I gotowe! :-) Zamiast 50 zł wydacie 40 zł lub 30 zł za zakupy.

Ile monet mogę zyskać za zamówienie?

To naprawdę świetne rozwiązanie dla tych, którzy lubią zamawiać na Allegro. Teraz rozlgądajcie się za produktami z symbolem monet :-) A znajdziecie ich sporo w każdej kategorii produktowej. Oczywiście to, ile konkretnie monet uzyskacie za jedno zamówienie, zależy, między innymi, od jego wartości. Czasami będzie to 8 monet, innym razem nawet 20.

-> 8 monet za buty damskie New Balance:

Allegro monety

-> 8 monet za mop obrotowy Vileda:

Allegro monety

-> 20 monet za smartfon Huawei P20:

Allegro monety

Te i inne okazje znajdziecie na Allegro, ale wiemy, gdzie jeszcze oszczędzicie na zakupach i skorzystacie z rabatów na elektronikę czy wyposażenie domu!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close