logo

Allegro Smart - darmowe przesyłki za 49 złotych przez rok

06lis 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Allegro wystartowało z nową usługą! Dzięki Allegro Smart będziecie mogli za 49 złotych przez 12 miesięcy lub za 8,99 zł przez miesiąc składać zamówienia z darmową dostawą. Jak dokładnie działa Allegro Smart i jak przetestować nową usługę?

Reklama

Serwis Allegro kolejny raz chce zrewolucjonizować rynek zakupów internetowych. Platforma wystartowała z całkowicie nową usługą - Allegro Smart (zbliżoną do Amazon Prime). Na czym będzie ona polegała? Co dzięki niej zyskają użytkownicy Allegro Smart?

Allegro Smart - co to takiego?

Regularnie korzystacie i zamawiacie z Allegro? Dzięki Allegro Smart przez cały rok będziecie mogli składać swoje zamówienia i nie płacić za przesyłkę! Wystarczy, że wykupicie subskrypcję Allegro Smart w cenie 49 zł lub 8,99 zł, a w ciągu 12 miesięcy lub jednego miesiąca nielimitowana ilość paczek zostanie do Was dostarczona za darmo.

Czy to się opłaca? Średnio przesyłka zamówienia na Allegro wynosi 7,99 zł. Wystraczy więc, że 6 razy przez cały rok złożycie zamówienie przez Allegro, a subskrypcja Allegro Smart za 12 miesięc już Wam się zwróci. Jeżeli w trakcie roku częściej niż 6 razy będziecie zamawiać przez Allegro, naprawdę warto zastanowić się nad wykupieniem usługi Allegro Smart.

Co zyskujecie dzięki Allegro Smart?

  1. Darmowa dostawa na 1 lub 12 miesięcy.
  2. Bezpłatne zwroty przesyłek Allegro Smart! (nie dotyczy listów poleconych).
  3. Okazje tylko dla użytkowników Smart!, dzięki którym wybrane produkty kupicie jeszcze taniej.
  4. Dodatkowe monety - 10 monet za zakup Allegro Smart.
  5. Priorytetowa obsługa.

Darmowa przesyłka dzięki Allegro Smart

Obecnie cena subskrypcji nowej usługi Allegro Smart kosztuje 49 zł na 12 miesięcy i 8,99 zł na 1 miesiąc, jednak po pewnym czasie (prawdopodobnie) cena ta się zmieni i będzie wyższa. Dzięki tej usłudze skorzystacie z darmowej dostawy nielimitowanej ilości przesyłek, których wartość (od jednego sprzedającego) przekroczy 40 zł:

Pakiet darmowej dostawy w ramach Allegro Smart obejmuje punkty odbioru, paczkomaty i listy polecone, łącznie ponad 15 000 punktów w całej Polsce:

Allegro Smart punkty odbioru

W każdym momencie możecie zrezygnować z Allegro Smart (14-dniowy okres odstąpienia od umowy). Jeżeli więc w trakcie korzystania z usługi z jakiegoś powodu stwierdzicie, że jest ona Wam niepotrzebna, wystarczy, że wypełnicie formularz kontaktowy dostępny pod adresem: https://na.allegro.pl/smart-formularz-kontaktowy i wybierzecie temat: „Rezygnacja”.

Testuj Allegro Smart przez 30 dni

Chcecie wypróbować Allegro Smart? Możecie to zrobić przez 30 dni! Jeśli w tym czasie dojdziecie do wniosku, że usługa ta nie spełnia Waszych oczekiwań, Allegro zwróci Wam całą kwotę za wykupioną subskrypcję, nawet jeśli wcześniej z niej skorzystacie. Trzydziestodniowy bezpłatny okres testowy obowiązuje wyłącznie przy pierwszym zakupie Allegro Smart!

Na pewno warto skorzystać z tej opcji, dopóki Allegro Smart kupicie w cenie 49 zł. Tym bardziej, że na Allegro znajdziecie tak naprawdę wszystko i na początek możecie przetestować Allegro Smart bezpłatnie. Jeżeli musicie jeszcze skompletować szkolną wyprawkę dla swojego dziecka, obkupić swoje pociechy w nowe ubrania czy buty przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego lub na horyzoncie szykuje Wam się taka okazja, jak urodziny bliskiej osoby - za 49 zł przez cały rok będziecie mogli kupować z darmową dostawą.

Jesteście ciekawi, w jakich jeszcze sklepach skorzystacie z bezpłatnej przesyłki?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close