logo

Allegro: 20zł zniżki w aplikacji mobilnej

06sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Tego jeszcze nie było! Kupon o wartości 20zł do wykorzystania w allegro.pl za... bezpłatne zalogowanie się do sieci wi-fi!

 

Coraz częściej korzystamy z możliwości robienia zakupów przez internet. Nie musimy iść do sklepu, mierzyć, stać w kolejce do kasy, oszczędzamy dużo czasu i nerwów, a czasem też pieniędzy. Jeden z popularniejszych serwisów aukcyjnych allegro.pl umożliwiających sprzedaż internetową zarówno dla sklepów, jak i tych, którzy chcą sprzedać pojedyncze egzemplarze, oferuje kupon za skorzystanie z aplikacji mobilnej na określonych warunkach.


Jak otrzymać kupon allegro.pl?

W bardzo łatwy sposób możemy otrzymać kupon o wartości 20zł na kolejne zakupy w serwisie allegro.pl (za min. 50zł) za pośrednictwe aplikacji mobilnej. Musimy być zarejestrowanymi użytkownikami serwisu aukcyjnego z aktywowanym kontem. Następnie powinniśmy skorzystać z aplikacji mobilnej:

  • połączyć się z internetem wi-fi, który jest dostępny poprzez nośniki CityLight w wybranych lokalizacjach
  • zaakceptować regulamin korzystania z wi-fi i regulamin akcji promocyjnej
  • po zalogowaniu do sieci wi-fi podać swój login z serwisu allegro.pl
  • kliknąć w odbierz kupon

I tak naprawdę to wszystko! Kupon na 20zł jest już nasz, jednak musimy poczekać na niego do 48h. Jeden użytkownik może skorzystać z akcji promocyjnej tylko raz. Kupon możemy zrealizować podczas następnych zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej poprzez usługę PayU, wybierając opcję zapłać mniej/kupony (nie dotyczy płatności mTransfer mobilny). Możemy go wykorzystać przez następne 7 dni.

Gdzie skorzystać z Internetu?

Lista miejsc dzięki którym otrzymamy kupon jest zawarta w regulaminie akcji. Punkty z siecią wi-fi udostępniona za pomocą nośników citylight występują w kilkunastu miastach, zazwyczaj są to centra handlowe, centra rekreacyjne i sportowe, restauracje i hostele. Najwięcej znajduje się w Warszawie, jak również we Wrocławiu, Poznaniu, czy Krakowie. Jednak mniejsze miejscowości też mają taką możliwość, choćby Duszniki-Zdrój, Sopot, Starogard Gdański, Zabierzów i wiele innych.

Akcja promocyjna trwa do 15 sierpnia, więc warto się pospieszyć! Aplikację mobilną można pobrać tutaj.

Jeżeli lubisz robić zakupy przez internet, to sprawdź koniecznie oferty sklepów wysyłkowych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close