logo

AliExpress: wielka wyprzedaż na 11.11. Czy warto skorzystać?

09lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Jeden dzień, największe marki i zniżki nawet do -50% na 11 listopada... tak zapowiada się Global Shopping Festival na AliExpress, czyli największa wyprzedaż chińskiego giganta. Czy naprawdę warto z niej skorzystać?

Reklama

AliExpress to jedna z największych platform sprzedażowych na świecie, na której można kupić naprawdę wszystko. Od kosmetyków, zabawek, prezentów, ubrań aż do elektroniki i drogiego sprzętu. To tutaj znajdziecie produkty największych światowych marek. Dlatego właśnie wszystkie promocje i rabaty na AliExpress cieszą się dużą popularnością. Kilka razy w roku platforma ogłasza wielkie wyprzedaże, na których można oszczędzić setki dolarów. Tym razem wartość zniżek na jeden dzień szacuje się na około milion dolarów łącznie i tyle samo produktów znajdziecie z rabatami. A jednorazowo każdy z Was będzie mógł dodatkowo oszczędzić grając i wygrywając kupony, które pozwolą Wam wydać nawet do 100$ mniej na zakupach w konkretnych sklepach. Dzień wielkiej wyprzedaży jest poprzedzony wieloma akcjami. Ale... czy to się naprawdę opłaca?

Wielka wyprzedaż listopadowa

W jeden wyjątkowy dzień (11 listopada) w ciągu 24 godzin będziecie mogli kupować, kupować i kupować. Tak się składa, że nie będziecie musieli iść ani do szkoły, ani do pracy, więc to będą z pewnością długie godziny spędzone na zakupowym szaleństwie. Tym bardziej, że rabatami do -50% będą objęte na AliExpress chyba wszystkie kategorie produktów:

Ale... zauważyliśmy, że ceny niektórych produktów zupełnie inaczej miały się jeszcze jakiś czas temu. Sami zobaczcie:

Porównanie cen na Aliexpres

(Źródło: infogr.am)

Część sklepów celowo zawyżyła ceny żeby teraz móc je obniżyć sporo w dół. Więc uważajcie. Zanim na coś się zdecydujecie to naprawdę sprawdźcie kilka razy czy może w Polsce nie znajdziecie tego w tej samej cenie lub nawet jeszcze taniej, bo zwyczajnie możecie przepłacić. Sprzedawcy, w przeciwieństwie do samego AliExpress, który oferuje naprawdę warte uwagi rabaty, będą starali się być... niestety nie fair.

Jak grać i wygrywać dodatkowe kupony?

Kupony Aliexpress

Żeby zgarnąć kupony rabatowe i skorzystać z dodatkowych zniżek trzeba wejść na stronę AliExpress i dokonać rejestracji wypełniając krótki formularz. Znajdziecie go w górnym prawym narożniku strony po najechaniu kursorem na przycisk "Przyłącz się". Bez obaw, rejestracja jest darmowa:

Aliexpress formularz rejestracyjny

Po tym będziecie mogli wziąć udział w dodatkowych akcjach, między innymi w grze Game Land, w której czeka na Was pula kuponów do zgarnięcia. Dokładne zasady gry znajdziecie na tej stronie. Możecie również stworzyć swoją świąteczną Listę życzeń, udostępnić ją i otrzymać od AliExpress bon o wartości 50$ jeśli Wasza lista będzie wśród 20. z największą liczbą polubień.

Poza tym, jak co roku, możecie kupować bony z puli czasowej, która wystartowała już wczoraj. Dla przykładu możecie kupić:

  • bon za 7$ o wartości 14$ przy zakupach za min. 49$ i więcej
  • bon za 10$ o wartości 20$ przy zakupach za min. 69$ i więcej
  • bon za 60$ o wartości 120$ przy zakupach za min. 399$ i więcej
  • bon za 75$ o wartości 150$ przy zakupach za min. 499$ i więcej

Sama wyprzedaż i rabaty od AliExpress to naprawdę kusząca propozycja, ale musicie uważać w przypadku zniżek oferowanych przez konkretne sklepy. Tu już może nie być tak kolorowo. Podzielcie się z nami koniecznie swoimi doświadczeniami po zakupach!

A jeśli z zakupowym szaleństwem nie chcecie czekać do piątku to mamy dla Was spis innych promocji, z których możecie skorzystać choćby zaraz:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close