logo

(AKTUALIZOWANE) Liczymy wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w Polsce!

12gru 2013

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Kamil Kaniuk

0

Rynek zakupów grupowych to wciąż bardzo gorący temat. Również w Polsce pojawiają się jeszcze nowe portale zakupów grupowych, a także wyszukiwarki najlepszych ofert, takie jak nasza GoDealla.pl.

Nie sposób napisać o wszystkim co się w tej branży dzieje w jednym poście, dlatego skupimy się na wybranych, co ciekawszych trendach i wydarzeniach. W dalszej części prezentujemy aktualną listę wszystkich portali zakupów grupowych oraz agregatorów w Polsce.

Serwisy zakupów grupowych w Polsce

Jakiś czas temu Dziennik Internautów przygotował ciekawe zestawienie portali oferujących promocje i rabaty. Wybrano i porównano 5 popularnych stron: Groupon, MyDeal, FastDeal, Gruper i Okazik. W zestawieniu wzięto pod uwagę rozpiętość zniżek, wartość oszczędności, liczbę zwrotów czy w końcu obecność w miastach. Warto dodać, że w Polsce działa o wiele więcej serwisów oferujących okazje. Postanowiliśmy zbadać rynek i przygotowaliśmy pełne (?) zestawienie serwisów zakupów grupowych i portali zbierających kody rabatowe i innego rodzaju kupony promocyjne. Zobaczcie listę poniżej, aby poznać odpowiedź na pytanie: ile jest serwisów zakupów grupowych w Polsce?

Aktualizowana lista wszystkich portali zakupów grupowych i kuponów rabatowych w Polsce:

  1. GoDealla Kody Rabatowe - https://www.godealla.pl/kupony
  2. Okazje - Galeria Usług - https://www.okazje.galeriauslug.pl
  3. Mojaprzygoda - https://www.mojaprzygoda.pl/
  4. Pewne Okazje - https://pewneokazje.pl
  5. Złota Okazja - https://zlotaokazja.pl
  6. Time Deal - https://www.timedeal.pl
  7. Upust - https://upust.pl (w przygotowaniu)
  8. HRS Deals - https://www.hrs.pl/deals
  9. Travel24 - https://www.travel24-deals.pl
  10. Top Kupony - https://www.topkupony.pl
  11. CentrumKuponowe.pl - https://CentrumKuponowe.pl
  12. Tanio.co - https://www.tanio.co
  13. Kody rabatowe - https://www.kodyrabatowe.pl
  14. Talony - https://www.talony.com
  15. Wrodeal - https://www.wrodeal.pl
  16. MaxiBonus - https://maxibonus.pl
  17. Rabatex - https://www.rabatex.pl
  18. Freekupon - https://freekupon.pl
  19. Moje Kupony - https://www.mojekupony.pl
  20. Killer-Deal - https://killer-deal.pl
  21. MrRabat - https://mrrabat.pl
  22. InfoBuzer - https://www.infobuzer.pl
  23. BooksOn - https://www.bookson.pl
  24. Okazje Firmy.net - https://okazje.firmy.net
  25. Zakupon - https://www.zakupon.pl
  26. Cut Hotel - https://www.cuthotel.pl
  27. Beauty Deal - https://www.beauty-deal.pl
  28. Eurobon - https://www.eurobon.pl
  29. KupBon - https://www.kupbon.pl
  30. Kuponik4You - https://www.kuponik4you.pl
  31. Okazje e-Holiday - https://okazje.eholiday.pl
  32. Ezogroup - https://ezogroup.pl
  33. eVoucher - https://www.evoucher.com.pl
  34. NajDeal - https://www.najdeal.pl
  35. Frupi - https://www.frupi.pl
  36. Klub Zniżek - https://www.klubznizek.pl
  37. In Group - https://in-group.pl
  38. SweetDeal - https://www.sweetdeal.pl
  39. Okazjoteka - https://okazjoteka.pl
  40. Cuppon - https://cuppon.pl
  41. OKazik - https://okazik.pl/
  42. FastDeal - https://www.fastdeal.pl
  43. MyDeal - https://mydeal.pl
  44. Groupon - https://www.groupon.pl
  45. Gruper - https://gruper.pl
  46. Couporando - https://www.couporando.pl/
  47. Flipit - https://www.flipit.com/pl
  48. Aplikacja Qpony - http://www.qpony.pl/

 

Portale, które zakończyły swoją działalność lub nie ma oznak dalszego działania:

  1. Spalceny - https://www.spalceny.pl
  2. Czesio - https://www.czesio.pl
  3. MyBabyDeal - https://www.mybabydeal.pl
  4. Wrocławski Kuponik - https://wroclawskikuponik.pl
  5. Saleweb - https://saleweb.pl
  6. TasteMe - https://tasteme.pl
  7. Aligeo - https://aligeo.pl
  8. Eatclub - https://www.eatclub.pl
  9. eYahoo - https://eyahoo.pl
  10. Ofeteria - https://www.ofeteria.pl
  11. Bonbuy - https://www.bonbuy.pl
  12. Grubszy Portfel - https://www.grubszyportfel.pl/
  13. GoGroup - https://gogroup.pl/
  14. HappyDay - https://happyday.pl
  15. Crazy Deal - https://crazydeal.pl
  16. Kuponrabatowy.eu - https://kuponrabatowy.eu
  17. MałaCenka - https://www.malacenka.pl
  18. InstantBon - https://www.instantbon.pl
  19. AdventureGroup - https://adventure-group.pl
  20. PandaDeal - https://pandadeal.pl
  21. GetDealToday - https://www.getdealtoday.pl
  22. Wyjde - https://wyjde.pl
  23. GruPowiat - https://www.grupowiat.pl
  24. OnCity - https://www.oncity.pl
  25. Deal24 - https://deal24.pl
  26. Grupa Miś - https://www.grupamis.pl
  27. Kupony kuchenne - https://kuponykuchenne.pl
  28. Wrocław w sieci - https://wroclawwsieci.pl
  29. Buy with Me - https://buywithme.pl
  30. Playpal - https://playpal.pl
  31. Quppon - https://quppon.pl
  32. Gruplin - https://www.gruplin.pl (przejęty przez serwis PandaDeal.pl)
  33. Coopydoo - https://coopydoo.com
  34. Go-deal - https://www.go-deal.pl
  35. Okazje Zakupowe - https://www.okazje-zakupowe.pl
  36. OnlyDeal - https://onlydeal.pl
  37. Beautyrabat - https://www.beautyrabat.pl
  38. DealOnline - https://dealonline.pl
  39. Freedeal - https://freedeal.pl
  40. Deallx - https://www.deallx.pl
  41. Oxeo - https://oxeo.pl
  42. StyleDeal - https://www.styledeal.pl
  43. Max 10 - https://max10.shop.pl
  44. MagicDeal - https://www.magicdeal.pl
  45. Rabat System - https://rabatsystem.pl
  46. Turbodeal - https://www.turbodeal.pl
  47. Dobryinteres - https://www.dobryinteres.pl
  48. SuperSplash - https://supersplash.pl
  49. Dealowo - https://dealowo.pl
  50. Złap Okazje - https://www.zlapokazje.eu
  51. MainDeal - https://www.maindeal.pl
  52. Grupowe Budowanie - https://www.grupowe-budowanie.pl
  53. 4Clever - https://4clever.pl
  54. Fifty Deal - https://fiftydeal.pl
  55. MyCity24 - https://mycity24.pl
  56. FamilyFinds - https://familyfinds.pl
  57. Shopping Tour - https://www.shoppingtour.pl
  58. Fresh Deal - https://fresh-deal.pl
  59. EuroDeal - https://www.eurodeal.pl
  60. TuOKazja - https://tuokazja.pl
  61. Team Save - https://teamsave.pl
  62. MobileBon - https://mobilebon.com
  63. Okazje RP.pl - https://okazje.rp.pl
  64. SmartBuyers - https://www.smartbuyers.pl
  65. Naszezniżki - www.naszeznizki.pl
  66. SchrupTO - https://www.schrupto.pl
  67. Boneo - https://boneo.pl/
  68. City Vento - https://cityvento.pl
  69. FemiDeal - https://www.femideal.pl
  70. Medizone - https://medizone.pl
  71. Okazje e-stolik - https://www.e-stolik.pl
  72. B2BTeam - https://www.b2bteam.pl (aktualnie na sprzedaż)
  73. Restauron - https://restauron.pl
  74. KuponPro - https://www.kuponpro.pl
  75. Grouping - https://grouping.com.pl
  76. KupOkazje - https://www.kupokazje.pl
  77. CityGllik - https://citygllik.pl
  78. Mamytanio - https://mamytanio.pl
  79. LastDeal - https://www.lastdeal.pl
  80. Wrupon - https://wrupon.pl
  81. Alerabacik.pl - https://alerabacik.pl
  82. Kup ze mną - https://www.kupzemna.pl
  83. Zakupy Podlasie - https://zakupypodlasie.pl
  84. Grupowa Okazja - https://www.grupowaokazja.pl
  85. Grupowy Kraków - https://www.grupowykrakow.pl
  86. Klub Okazji - https://www.klubokazji.pl
  87. Zajecena - https://www.zajecena.pl
  88. Rabatowo - https://rabatowo.com (przejęty przez serwis PandaDeal.pl)
  89. GroupBielsko - https://group.bielsko.pl (przejęty przez serwis Deallx.pl)
  90. Grupi - https://www.grupi.pl
  91. Fezi - https://fezi.pl
  92. GorzowskiGrupon - https://www.gorzowskigrupon.pl
  93. WeddingDeal - https://www.weddingdeal.pl
  94. CityMouse - https://citymouse.pl
  95. RabatRazem - https://www.rabatrazem.pl
  96. WarsawDeal - https://www.warsawdeal.pl
  97. Ruszaj - https://www.ruszaj.pl
  98. Groner - https://groner.pl
  99. EasyRest - https://www.easyrest.pl
  100. Gruponnik - https://gruponnik.pl
  101. MamaDeal - https://www.mamadeal.pl
  102. TopDeale - https://www.topdeale.pl
  103. Grupof - https://www.grupof.pl
  104. Korzystny-Kupon - https://www.korzystny-kupon.pl
  105. Zniżkoteka - https://www.znizkoteka.pl
  106. ExtraKupon - www.extrakupon.pl
  107. WykupTo - https://www.wykupto.pl
  108. MultiOpcje - https://www.multiopcje.pl
  109. Rabatis - https://www.rabatis.pl/
  110. BierzTo - https://bierzto.pl
  111. City Sniper - https://citysniper.pl/
  112. KulturaTaniej - https://kulturataniej.pl
  113. Grupust - https://grupust.pl
  114. Autobon - https://www.autobon.pl/ (przejęty przez serwis Grupeo.pl)
  115. Okazjestela - https://www.okazjestela.pl/
  116. Tripdeals - https://www.tripdeals.pl/ (przejęte przez serwis Grupeo.pl)
  117. Promozione - https://www.promozione.pl
  118. Deal99 - https://deal99.pl
  119. 8ofert - https://8ofert.pl
  120. Glamor - https://glamor.pl
  121. Mega-deal - https://mega-deal.pl
  122. Daily Offer - https://www.dailyoffer.pl
  123. E-Sale - https://e-sale.com.pl
  124. Moje Okazje - https://mojeokazje.com
  125. Podróżujemy Tanio - https://www.podrozujemytanio.pl (przejęte przez serwis Grupeo.pl)
  126. DealXXX - https://dealxxx.pl
  127. Kupuj Taniej - https://www.kupujtaniej.pl
  128. Taniej na Śląsku - https://taniejnaslasku.pl
  129. Ale Bomba - https://alebomba.co
  130. Fandeal - https://fandeal.pl
  131. Adeal.pl - https://adeal.pl
  132. B2BDeal - https://b2bdeal.pl
  133. Hitdeal - https://www.hitdeal.pl (przejęty przez serwis Grupeo.pl)
  134. Citeam - https://citeam.pl
  135. Buzzinga - https://www.buzzinga.pl
  136. Zakuponik - https://zakuponik.pl

Kluby zakupowe:

  1. Złote Wyprzedaże - https://www.zlotewyprzedaze.pl
  2. Limango - https://www.limango.pl
  3. Stilago - https://www.stilago.pl
  4. Privore - https://privore.com
  5. Bao - https://www.bao.pl
  6. Takoui - https://www.takoui.pl
  7. Mimomento - https://www.mimomento.pl
  8. Brandzoo - https://www.brandzoo.pl
  9. VipSconti - https://vipsconti.com
  10. Feelbrand - https://feelbrand.eu
  11. Markofoni - https://markafoni.pl

Kolejność nie jest istotna. Jedyny podział, jaki zastosowaliśmy, to rozdzielenie serwisów działających (wymienione jako pierwsze) i tych, które już zakończyły swoją aktywność. Z tego co udało nam się dowiedzieć WartoRazem przekształcicło się w agregator zakupów grupowych. W sumie doliczyliśmy się 177 takich serwisów, w tym 66(!) aktualnie działających lub w trakcie tworzenia! Z powyższych wyróżniający model biznesowy ma Bao.pl, który umożliwia dostęp do ofert tylko zarejestrowanym i zaproszonym użytkownikom.

Było dosyć oczywiste, że w miarę jak liczba tych serwisów rośnie zaistnieje potrzeba zbudowania serwisu zbierającego oferty zakupów grupowych. Tego typu serwis to znaczne ułatwienie dla wszystkich polujących na okazje. Dobrze zaprojektowany i skuteczny mechanizm wyszukiwania i wyświetlania ofert pozwala na znacznie wygodniejsze zakupy. Agregatorów jest oczywiście znacznie mniej jednak ich liczba też wciąż rośnie. Przygotowaliśmy listę agregatorów z Polski i za granicy:

Lista agregatorów zakupów grupowych w Polsce i na świecie:

  1. https://www.GoDealla.pl (PL) - Jedyna wyszukiwarka kuponów i promocji w zestawieniu Megapanelu.
  2. https://dealbroker.pl (PL)
  3. https://rabatkowo.pl (PL)
  4. https://www.hunterzy.pl (PL)
  5. https://www.grupik.pl (PL)
  6. https://zakupero.pl (PL)
  7. https://zakupygrupowe.edu.pl (PL)
  8. https://grupnij.pl (PL)
  9. https://www.dealcollector.pl (PL)
  10. https://www.grupery.pl (PL)
  11. https://www.radarofert.pl (PL)
  12. https://www.scoupon.pl (PL)
  13. https://kuponik.eu (PL)
  14. https://deal.pl (PL)
  15. https://www.wesave.pl (PL)
  16. https://www.snuper.pl (PL)
  17. https://www.cenado.pl (PL)
  18. https://www.emy.pl (PL)
  19. https://ofelix.com (PL)
  20. https://cenookazja.pl (PL)
  21. https://www.ceneo.pl/_02_3226.htm
  22. https://www.grupeo.pl (PL)
  23. https://www.darmocha24.pl (PL)
  24. https://www.sumos.pl (PL)
  25. https://bestdeal.pl (PL)
  26. https://www.alfadeal.pl (PL)
  27. https://www.znizkomania.pl (PL)
  28. https://prettydeal.pl (PL)
  29. https://zakupy-grupowe.net.pl/ (PL) (agregator agregatorów)
  30. https://www.dealmob.de/ (DE)
  31. https://www.dealzippy.co.uk (UK)
  32. https://yipit.com/ (USA)
  33. https://www.urbanspoils.com (USA)
  34. https://www.dailydealdirectory.net (katalog portali grupowych)

Jeśli o czymś zapomnieliśmy lub informacje nie są w pełni poprawne, dajcie nam znać. Chętnie zaktualizujemy obie listy.

* Aktualizacja - sierpień 2014:

Niestety, w ostatnim czasie aż 24 portale zakupów grupowych zakończyły działalność lub nie dawały żadnych oznak funkcjonowania. Są to:

  • Autobon (przejęty przez serwis Grupeo.pl)
  • Okazjestela
  • Tripdeals (przejęte przez serwis Grupeo.pl)
  • Promozione
  • Deal99
  • 8ofert
  • Glamor
  • Mega-deal
  • Daily Offer
  • E-Sale
  • Moje Okazje
  • Podróżujemy Tanio (przejęte przez serwis Grupeo.pl)
  • DealXXX
  • Kupuj Taniej
  • Taniej na Śląsku
  • Ale Bomba
  • Fandeal
  • Adeal.pl
  • B2BDeal
  • Hitdeal (przejęty przez serwis Grupeo.pl)
  • Citeam
  • Buzzinga
  • Zakuponik

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close