logo

Agito.pl: Zniżki na elektronikę do 40%! Sprawdź Cenowy Festiwal Technologii

16cze 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Ruszył Cenowy Festiwal Technologii z rabatami na sprzęt elektroniczny nawet do 40%. Co możemy kupić ze zniżką?


Elektronika zawładnęła światem i obecnie ciężko jest się bez niej obyć. Telefon, teraz już smartfon - zawsze w naszej kieszeni, komputer jako narzędzie pracy lub źródło rozrywki, tablet dla podróżujących.
Pomimo swojej popularności sprzęt elektroniczny wciąż kosztuje więcej niż byśmy chcieli - za cenę dobrego laptopa moglibyśmy pojechać na wakacje. Na szczęście pojawiają się takie akcje, jak Cenowy Festiwal Technologii w sklepie Agito.pl, dzięki którym sprzęt najwyższej jakości możemy kupić w atrakcyjnej cenie.
Do tego dochodzi darmowa dostawa przy zakupach za min. 99zł. Czas przyjrzeć się ofercie!


Laptopy

Wygodniejsze do komputera stacjonarnego, przenośne narzędzie pracy. Kto nie docenia komfortu posiadania laptopa, ten prawdopodobnie nigdy go nie miał albo lubi zabierać ze sobą w podróż komputer stacjonarny :)


Ceny oczywiście wahają się w zależności od marki i modelu, ale z naszych obserwacji wynika, że możemy zaoszczędzić nawet 310zł.

Telefony

Tak tak, to już nie są zwykłe telefony. Służą nie tylko do dzwonienia i pisania smsów, ale też do surfowania w internecie, robienia zdjęć, sprawdzania maili, grania w gierki... Modeli jest wiele, niektóre mają nawet swoich wyznawców, a niektóre marki cały czas walczą zaciekle o klientów. Jednak nas interesuje najbardziej, jak za taki telefon nie przepłacić.


Największy upust jaki możemy otrzymać to 400zł, ale zniżka dotyczy droższych modeli. Dla mniej wymagających znajdą się też takie za 99zł (przy 40zł zniżki). Jest w czym wybierać!

Tablety

Boom na tablety wciąż się jeszcze się nie skończył, a nawet rozkwita! Wygodne, poręczne, lekkie - zajmują miejsce pomiędzy smartfonem a laptopem. Przede wszystkim mają większy ekran niż smartfon, a ceny nie są tak wysokie jak w przypadku laptopów. Na Cenowym Festiwalu Technologii zniżki sięgają do prawie 200zł. Dotyczy to droższych modeli, ale również na te w niższej cenie obowiązują rabaty :)


Cenowy festiwal technologii obejmuje nie tylko samą elektronikę, ale też torby, plecaki i etui do laptopów. Robiąc zakupy nie będziemy musieli się martwić, czy znajdziemy odpowiedni pokrowiec. Ceny rozpoczynaja się od 15zł.

Akcja promocyjna Agito.pl trwa tylko do 18 czerwca, więc warto się pospieszyć!

Jeżeli szukasz innych zniżek na elektronikę, to zobacz kilka innych właśnie trwających promocji:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close