logo

Agito.pl: kolejna edycja totalnej wyprzedaży i rabaty do -70%

03lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Uwaga! Kolejna edycja totalnej wyprzedaży w Agito.pl. Również teraz w promocyjnych cenach znajdziesz perfumy, produkty do makijażu, a także kosmetyki do pielęgnacji ciała. Nie brakuje również charakterystycznych dla Agito.pl produktów: sprzętu elektronicznego, gadżetów oraz akcesoriów.

Reklama

Ostatnia totalna wyprzedaż w Agito odbywała się pod koniec października. O szczegółach akcji możecie przeczytać tutaj: Totalna wyprzedaż na Agito.pl. Rabaty do 70%, także na kosmetyki! No właśnie - KOSMETYKI, czyli to, co lubicie najbardziej! Mamy dla Was dobrą wiadomość: również w tej edycji totalnej wyprzedaży będzie można znaleźć oryginalne perfumy, artykuły do pielęgnacji ciała oraz kosmetyki do makijażu w bardzo atrakcyjnych cenach. Uwaga, promocja znów trwa tylko 4 dni, do 6 listopada 2015r. włącznie.

Klienci Agito.pl liczyć mogą na rabaty nawet do 70 % na wybrane produkty. Zakupy dokonane w ramach totalnej wyprzedaży objęte są również darmową dostawą, która obowiązuje przy zamówieniach o łącznej wartości powyżej 99 złotych.

Kosmetyki w promocji

Wśród dostępnych na Agito.pl kosmetyków w niższych cenach, szczególnie warto polecić oryginalne perfumy damskie i męskie.

Totalna wyprzedaż

Co jeszcze, oprócz kosmetyków, można znaleźć w promocyjnych cenach?

Mamy nadzieję, że tak duże pole manewru oraz możliwość wyboru wśród naprawdę szerokiego asortymentu pozwoli Wam dokonać satysfakcjonujących zakupów ;-) Dzięki totalnej wyprzedaży w Agito.pl możesz tak naprawdę wyposażyć swój dom i ogród, kupić coś swoim dzieciom, a także zadbać o swoją urodę! Brakuje jedynie artykułów spożywczych :-D Ale bez obaw! Wszystkie promocje na takie produkty znajdziesz poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close