logo

Agito: markowe ubrania i buty do -70%

29cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Kto by pomyślał, że w sklepie słynącym ze sprzedaży sprzętu elektronicznego znajdziemy markowe ubrania oraz obuwie z rabatami do 70%? Taka promocja czeka na Ciebie w Agito.pl! Sprawdź promocyjne ceny na ciuchy Nike, Adidas, CROCS czy 4F.

Reklama

Rozglądając się za kupnem sportowych i zarazem markowych ubrań oraz butów, bardzo często szukamy wyłącznie w sklepach sportowych. Jednak promocja Agito.pl pokazuje, że powinniśmy rozszerzyć swoje poszukiwania. W Agito.pl, w zakładce Spryciarz Zakupowy - SPORT znajdują się bowiem teraz ubrania Nike, Adidas, 4F, CROCS i wielu innych, sportowych marek, z rabatami nawet do 70%.

Promocja Nike

Ogromnym (aczkolwiek pozytywnym!) zaskoczeniem były dla nas ceny poszczególnych ubrań czy obuwia Nike w ofercie Agito.pl. Poniżej przedstawiamy zestaw sportowy, za który zapłacilibyśmy ponad 400 złotych, jeśli trzymalibyśmy się standardowych cen.

Ceny w promocji Agito są jednak naprawdę korzystne:

Jak widać, możemy bardzo dużo zaoszczędzić dzięki tym zniżkom. A wystarczy tylko wygodnie usiąść w fotelu przed komputerem, przejrzeć sobie asortyment Agito i proszę - możemy odświeżyć nawet swoją szafę!

Sportowa promocja w Agito

Kupno sportowych ubrań oraz obuwia to także świetna motywacja do tego, żeby poprawić kondycję oraz sylwetkę. Zobaczcie jak jedna promocja może zmienić całe życie! ;-)

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Agito na markowe:

Szeroki wybór i niskie ceny gwarantowane. Kto jest już przekonany o tym, że zrobi dziś zakupy w Agito? Jeśli ktoś z Was chce dowiedzieć się także o innych promocjach, zachęcamy do zapoznania się z listą naszych aktualnych kuponów:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close