logo

Agata Meble: promocje na meble i dodatki w ratach 0%

19sty 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Urządzcie się? Szukacie promocji na meble i dodatki do swojego wnętrza? Teraz w Agata Meble skorzystacie z promocji, dodatkowego rabatu 10% na wybrany asortyment oraz rat 0%! Sprawdźcie szczegóły akcji!

Reklama

Każdy, kto zmaga się z urządzaniem swojego wnętrza i remontem, szuka oszczędności. Nic dziwnego, skoro na meblach i dodatkach do domu można czasami naprawdę sporo zyskać i znaleźć bardzo kuszące promocje. My wypatrzyliśmy takie właśnie w Agata Meble. Jeżeli dekorujecie mieszkanie, szukacie nowej kanapy czy stołu, w Salonach Agata nie tylko skorzystacie z obniżek sezonowych, ale również dodatkowego rabatu w wysokości 10% na wybrany asortyment czy rat 0%.

Agata Meble promocje

Meble i dodatki na promocji

Meble to najważniejszy element wyposażenia wnętrz. Mają być ładne, funkcjonalne, ale przede wszystkim... wygodne. My do tych cech dodajemy jeszcze "tanie". Bo korzystając z promocji można kupić meble pasujące do naszego wnętrza w bardzo dobrej cenie. Zobaczcie, jakie okazje znaleźliśmy w sklepie Agata Meble.

Szafa Agata Meble promocja

Za szafę jeszcze do 21 stycznia zapłacicie w Agata Meble nie 1327 zł, a jedynie 790 zł! Jest ona bardzo pojemna dzięki półkom, ale posiada również drążek na wieszaki i oświetlenie LED. Dodatkowo, możecie skorzystać również z atrakcyjnej promocji ratalnej, ważnej także do 21.01. W 10 ratach 0% zapłacicie za nią na miesiąc tylko 79 zł. Jeżeli brakuje Wam miejsca do przechowywania - ta szafa będzie idealna!

 Agata Meble promocje

Agata Meble: lampa wisząca FELTRI

Szukasz stylowej lampy do swojego wnętrza? W Agata Meble kupisz ją na wyprzedaży za 224,10 zł zamiast 469 zł!

Agata Meble promocje

Agata Meble: krzesło BJORN

Nowoczesne krzesło pasujące do nowoczesnego, skandynawskiego wnętrza? Kupicie takie na wyprzedaży w Agata Meble za 197,10 zł! 

Agata Meble promocje

Lubicie zimą otulić się ciepłym kocykiem, z gorącą czekoladą i książką w ręce? Mamy dla Was jeszcze jedną super okazję z Agata Meble! Do 21 stycznia kupicie tam cieplutkie koce w różnych kolorach w wielkości 130x160 cm za 14,99 zł!

Zapewne część z Was przed zakupem mebli czy elektroniki zastanawia się nad ratami. Czy warto, czy to się opłaca? Rozglądajcie się za promocjami, ponieważ w wielu sklepach skorzystacie często z okazji 0%. Tak, jak teraz w Agata Meble :-)

10 rat 0% w Agata Meble!

Jeżeli rozważaliście zakup mebli i dodatków do domu na raty, do 21 stycznia w Agata Meble możecie skorzystać z promocji na 10 rat 0%. Oznacza to, że kupując dany produkt w systemie ratalnym, oddacie za niego dokładnie tyle, ile on kosztuje, bez odsetek. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że będziecie spłacać raty w terminie :-)

Salony Agata to nie jedyny sklep, który daje Wam możliwość zakupów na raty bez dodatkowych kosztów. Gdzie jeszcze z nich skorzystacie?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close