logo

9 zł za Groupon zniżkowy wart 100 zł na loty Lufthansy

15maj 2017

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Planujecie właśnie swój wakacyjny wyjazd? Nie lubicie przepłacać w biurach podróży? A może często latacie do rodziny za granicę? Na Grouponie znajdziecie voucher za 9 zł o wartości 100 zł na bilety Lufthansy!

Reklama

Jeśli uwielbiacie zagraniczne wakacje, często latacie do rodziny i fascynuje Was poznawanie nowych miejsc, ale niekoniecznie chcecie przepłacać za oferty biur podróży, możecie samodzielnie zaplanować swój wyjazd, także za granicę, bez wychodzenia z domu. Oczywiście w znanych biurach często traficie na promocje typu Last Minute w naprawdę atrakcyjnych i korzystnych cenach, ale doskonale wiemy, że nic nie zastąpi tej satysfakcji z udanego wyjazdu zaplanowanego od A do Z przez siebie i długich przygotowań do swojego wymarzonego urlopu.

Żeby mieć wszystko pod kontrolą i nie martwić się na ostatnią chwilę niedopiętymi sprawami, w pierwszej kolejności musicie oczywiście wybrać kierunek swojej podróży, rozejrzeć się za biletami lotniczymi i oczywiście noclegiem (jeśli nie lecicie na wakacje do rodziny). Pomożemy Wam w jednym i drugim :-)

Zniżka 100 zł na wszystkie loty Lufthansy

Groupon Lufthansa loty

Szukając tanich biletów lotniczych możecie skorzystać ze zniżki na wszystkie loty Lufthansy. Oferta rabatowa dostępna jest na Grouponie. Wystarczy, że kupicie voucher za 9 zł warto aż 100 zł na zakup biletów lotniczych Lufthansy przez stronę: www.LH.com. 

Nawet jeśli dopiero zastanawiacie się, dokąd polecicie w tym roku, warto za tak małą kwotę kupić Groupon, ponieważ macie czas aż do 22.07 żeby go wykorzystać. Zniżka obowiązuje na wszystkie loty z Polski, które odbędą się maksymalnie do 22.10.2017 (wylot i powrót). 

Jak zrealizować Groupon?

Groupon Lufthansa lotyPo zakupie oferty zniżkowej na loty Lufthansy:

  1. należy wejść na stronę www.lufthansa.com/pl/pl/Homepage, 
  2. wybrać kraj "Poland" oraz język
  3. wybrać lot
  4. podczas finalizacji zamówienia przy "Wybierz metodę płatności" należy wejść w link "Uzyskaj zniżkę od Twojej taryfy"
  5. wprowadzić kod grouponu w polu "Numer voucheru" i kliknąć "Zastosuj kupon"

Cena biletu zostanie wówczas obniżona o wartość Grouponu. Podczas 1 rezerwacji można wykorzystać maksymalnie 1 Groupon.

Tanie noclegi za granicą - gdzie szukać?

Skoro zaopatrzyliście się już w Groupona o wartości 100 zł na wszystkie loty Lufthansy z Polski, zarezerwowaliście swój lot, to nie pozostaje Wam już nic innego, jak poszukać noclegu w dobrej cenie. Takie znajdziecie oczywiście dzięki naszej wyszukiwarce tanich hoteli na stronie GoDealla:

Hotele tanie noclegi

Posiadamy naprawdę bogatą bazę hotelową z różnych popularnych serwisów. Wszystko zebrane w jednym miejscu, bez konieczności przeszukiwania kilkudziecięciu stron. Luksusowy hotel 5* czy może tani hostel? Apartament w centrum miasta czy Bed & Breakfast na prowincji? Niezależnie od tego jaki nocleg preferujecie - szukajcie go na GoDealli -> zakładka "Hotele".

Przykładowa rezerwacja:

Hotel Barcelona GoDealla

Za 6 nocy w hotelu 2* Pension Miami w słonecznej Barcelonie w lipcu zapłacicie 1676 zł. Oferta znaleziona na GoDealli. Wszyscy, którzy zdecydują się na zagraniczny wyjazd w ciepłe miejsce, pełne słońca, z pięknymi plażami, na pewno będą zastanawiać się, gdzie znajdą promocje na letnie niezbędniki: stroje kąpielowe, okulary przeciwsłoneczne czy klapki. Mamy zniżki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close