logo

7 najlepszych rzeczy z Mid Season Sale w Diverse do 50 zł

29mar 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

House, Top Secret, Mango, Zara - tam już znajdziecie wyprzedaże w połowie sezonu! Teraz do tej listy dołącza także Diverse z obniżkami na ubrania, akcesoria i buty nawet o 100 zł! Wybraliśmy dla Was 7 najlepszych rzeczy w promocji!

Reklama

Mid Season Sale to jedne z tych okazji, które nie ujdą naszej uwadze. Jak tylko jakaś wyprzedaż pojawia się na horyzoncie, jak najszybciej staramy się o niej informować. W ciągu ostatniego tygodnia na naszym blogu pojawiły się teksty dotyczące gwarancji rabatów 40% na międzysezonowej wyprzedaży w Top Secret czy Mid Season Sale do -50% w Housie, a dzisiaj mamy dla Was kolejną dawkę zniżek w ramach promocji organizowanych w połowie sezonu. Tym razem "na tapecie" będzie Diverse.

7 najlepszych rzeczy z wyprzedaży w Diverse do 50 zł

Musimy przyznać, że przeglądając kolejne strony z Mid Season Sale w Diverse otwieraliśmy kolejne zakładki z rzeczami, które wpadły nam w oko i zrobiło się ich naprawdę sporo. Ale postanowiliśmy nieco ułatwić Wam wybór i spośród nich wybrać 7, naszym zdaniem, najlepszych, które naprawdę wyróżniają się na tle innych.

Jeszcze jednym kryterium wyboru, jakim się kierowaliśmy, była cena. Skoro jesteście na blogu GdziePromocja.pl to znaczy, że szukacie okazji najlepszych z najlepszych i naprawdę niskich cen. Nie ma sprawy! Mamy to wszystko! A raczej Diverse ma :-) Za wybrane przez nas modele nie zapłacicie więcej niż 50 zł. Niektóre z nich są przecenione nawet o 100 zł! No to zaczynamy od najtańszych! :-)

1. Różowe balerinki 19,99 zł

Mid Season Sale w Diverse

2. T-shirt z nadrukiem 19,99 zł

Mid Season Sale w Diverse

3. Długa bluza bez rękawów 39,99 zł

Mid Season Sale w Diverse

4. Skórzane balerinki 39,99 zł

Mid Season Sale w Diverse

5. Koszula 39,99 zł

Mid Season Sale w Diverse

6. Spódnica ołówkowa 39,99 zł

Mid Season Sale w Diverse7. Spodnie boyfriend 49,99 zł

Mid Season Sale w Diverse

100 zł rabatu to naprawdę bardzo dużo. Ale oczywiście z tak dużą obniżką kupicie już ostatnie rozmiary. Dlatego jeśli coś wpadło Wam w oko - nie zastanawiajcie się długo :-) Na dokładkę mamy dla Was listę jeszcze innych odzieżowych promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close