logo

6 celujących promocji dla uczniów na zakończenie semestru

20sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

W szkole właśnie zakończył się pierwszy semestr. Oceny wystawione, można trochę odpocząć od nauki. Jest to dobry moment do tego, żeby coś sobie kupić. Powody są dwa: albo w nagrodę, albo na pocieszenie. Zobaczcie czy coś uda Wam się kupić z własnych oszczędności. Podajemy tylko najlepsze promocje dla młodzieży!

Reklama

Jak tam Wasza średnia na ten semestr? Jesteście zadowoleni ze swoich ocen? Zarówno w nagrodę, jak i na pocieszenie, możecie na chwilę odpocząć od nauki i zrobić mały wypad na zakupy. Dzisiaj prezentujemy najlepsze promocje dla uczniów - jest ich 6 i ta liczba oczywiście nie jest przypadkowa. W końcu "6" to ocena, o której marzy każdy uczeń, prawda? ;-)

Niskie (o)ceny?

Oceny mogą być albo niskie, albo wysokie, jednak jeśli chodzi o ceny to zależy nam na jednym: żeby były jak najniższe! Zobaczcie jak poprawić sobie humor, bądź wynagrodzić pół roku ciężkiej pracy oraz nauki!

1. Wyprzedaż odzieży

Nie samą nauką człowiek żyje, przecież trzeba się też w coś ubrać! A teraz, nawet z małymi oszczędnościami, można tego dokonać. Wystarczy wybrać się na wyprzedaż do sklepów z ubraniami dla młodzieży: Cropp lub House ;-)

2. Promocja na gry

Nawet kujony muszą czasami się rozerwać! Wszystkich uczniów z pewnością ucieszy zimowa, EPICKA wyprzedaż gier w CDP.pl. Możliwe, że do najpopularniejszych gier będą musieli dołożyć rodzice, ale w asortymencie znajdują się też takie na młodzieżową kieszeń, czyli od 10 do około 40 zł.

3. A dla ambitnych...książki

Tak, tak, wiemy, że większość Was ma na razie wstręt do książek i zeszytów, ale polecamy przyjemniejszą stronę dokształcania się - poprzez czytanie specjalnych książek dla młodzieży. Jesteśmy pewni, że znajdziecie tam interesujące Was historie. W księgarni Tania Książka znajdziecie literaturę dla młodzieży tańszą o 30%. Tu wskazówka dla chłopców, którzy chcieliby zaimponować jakiejś dziewczynie: CZYTAJCIE KSIĄŻKI! Zobaczycie, że jeszcze na tym zyskacie ;-)

4. Gadżety z rabatami

Pewnie każdy z Was chce czasami odciąć się na chwilę od otaczającego świata. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że zamykanie się w pokoju, bunt oraz niesłuchanie starszych wcale nie prowadzi do niczego dobrego! Jednak jest sposób, żeby to nieco obejść... Zainwestuj w słuchawki! Jednak nawet z takiego sprzętu trzeba umieć korzystać, więc zanim włożysz słuchawki do uszu - rusz głową ;-) W nagrodę sprawdź najlepsze rabaty na słuchawki w RTV EURO AGD w zimowej wyprzedaży.5. Zniżki na kosmetyki

Może nie wszystkie, ale większość nastolatek zaczyna myśleć o wykonywaniu makijażu czy stosowaniu różnego rodzaju kosmetyków do ciała, twarzy, włosów itd. Czasami zupełnie niepotrzebnie, jednak jeśli już kupujecie jakieś produkty kosmetyczne, to zerknijcie czasem na dobre promocje. Na budżet uczennicy najlepszym rozwiązaniem będą odwiedziny Rossmanna. W tych popularnych drogeriach zawsze traficie na jakąś promocję - zresztą zobaczcie same na www.rossmann.pl/promocje. Oczywiście nie twierdzimy, że tylko przedstawicielki płci pięknej korzystają z kosmetyków. Przecież coraz częściej chłopcy, którzy chcą prezentować się modnie oraz elegancko, stawiają włosy na żel! Wy również znajdziecie tam promocje dla siebie ;-)

6. Je je je...jedzenie!

Niezależnie od tego czy jesteś młody, czy stary, na pewno lubisz jeść! Chyba, że jesteś wyjątkowym niejadkiem, którego ze świecą szukać ;-) Zamiast kombinować czy nudzić się w domu, warto pokazać klasę i wybrać się ze znajomymi do restauracji. Nastolatek już dzieckiem nie jest, ale dorosłym niestety też jeszcze nie, więc z kasą pewnie krucho. Ale mamy rozwiązanie. Na przykład Festiwal Pizzy w Pizza Hut! Jesteśmy pewni, że spędzenie czasu ze znajomymi na mieście będzie dobrym rozwiązaniem dla każdego nastolatka.

Nieważne jak będziecie świętować swoje oceny czy całą średnią, pamiętajcie, żeby nie robić głupstw. Gdybyście jeszcze szukali promocji w popularnych sieciówkach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close