logo

500 zł na zakupy w Decathlonie z Fresh&Fruity

27cze 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Co powiesz na to, żeby zgarnąć 500 zł do wydania w Decathlonie, albo otrzymać aż kilogram galaretek? :-D Czasami aż trudno stwierdzić co jest lepsze, prawda? Warto zatem sprawdzić swoje szanse w konkursie Fresh&Fruity od Wawel.

Reklama

Jeśli miałbyś opisać jak wyzwala się radość wśród swoich bliskich, co byś napisał? A jeśli mógłbyś to pokazać, to byłoby Ci łatwiej? Oczywiście! Dlatego Wawel stworzył konkurs dla marki Fresh & Fruity, do którego i zarazem dzięki któremu z pewnością będziesz mógł pokazać swoją radość. Pierwsze stwierdzenie odnosi się do tego, że to właśnie specjalnie do konkursu musisz pokazać wyzwalaną radość, a drugie do tego, że jak już weźmiesz udział w konkursie i wygrasz, to z pewnością będziesz się cieszył - bo jest z czego!

Na sam początek mamy dla Was małą zagadkę: pamiętacie może galaretki w cukrze - ten smak z dzieciństwa? ;-)

Zaraz dowiecie się jak wygrać 2 kilogramy takich galaretek :-D

Konkurs Fresh&Fruity

Zasady konkursu jak zwykle są niezwykle proste, ale ich realizacja wymaga trochę poświęcenia z Twojej strony:

  1. Wgraj zdjęcie, na którym wyzwalasz radość w Twoich bliskich (na fotografii musi znaleźć się dowolny produkt Fresh&Fruity)
  2. Dodaj tytuł zdjęcia i opis (max. do 1000 znaków) - w opisie użyj frazy Fresh&Fruity
  3. Wyślij zgłoszenie za pośrednictwem formularza

Uważamy, że nie ma nic trudnego w tym, żeby wyzwolić radość w bliskich i zrobić przy tym zdjęcie. A sama ta czynność może mieć zbawczy wpływ na każdego - w końcu uśmiech to taka krzywa, która wszystko prostuje ;-)

Nagrody

W konkursie do wygrania jest:

  • 9 x karta podarunkowa o wartości 500 zł do sklepów Decathlon
  • 300 x zestaw Fresh&Fruity (1kg) oraz Fresh&Fruity Multiwitamina (również 1 kg)

Mniam! Kto ma zatem ochotę na zakupy w Decathlonie, albo na kilogramy pysznych galaretek? Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Więcej szczegółów TUTAJ. My tymczasem zachęcamy do sprawdzenia najnowszych kuponów rabatowych na artykuły spożywcze - skoro już rozmarzyliśmy się o tych galaretkach, to może czas wstać i pójść je kupić? :-D

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close