logo

5 zł zniżki na Pyszne.pl od Redd's!

05lip 2016

Kategoria: Promocje | Autor:

0

To prawda stara jak świat, że nie ma lepszego połączenia, niż pizza i piwo. To dlatego wspólna akcja tych dwóch wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę: za kody spod kapsli Redd's otrzymujemy teraz 5 zł zniżki na zamówienie na portalu Pyszne.pl!

Reklama

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie odczuł przemożnej ochoty na starą dobrą pizzę z ulubionymi dodatkami, popijaną łykiem piwa o najbardziej kojarzącym się z latem smaku, jaki kiedykolwiek stworzono! W te wakacje pokusa będzie jeszcze trudniejsza do zwalczenia. Współpraca Pyszne.pl i Redd's potrwa aż do końca października, a my z pewnością niejednokrotnie z niej skorzystamy :)

Jak otrzymać zniżkę na Pyszne.pl?

Wystarczy kupić Redd's w butelce z promocyjną etykietą. Pod kapslem znajdziemy kod rabatowy, który po wpisaniu w przeznaczone do tego miejsce na stronie Pyszne.pl spowoduje obniżenie kwoty zamówienia o 5 zł. Warto pamiętać, że kod zadziała tylko wtedy, kiedy zaznaczymy opcję płatności online.

Jak zamawiać na Pyszne.pl? Poniżej mała ściąga dla tych, którzy dotąd nie mieli do czynienia z tym portalem:

pyszne.pl redds kod rabatowy

Akcja - jak już wspomnieliśmy - trwa do 31 października, a jej szczegóły dostępne są w Regulaminie.

Inne sposoby na tańsze jedzenie z dowozem do domu

Wielokrotnie pisaliśmy na blogu o tym, jak jeść taniej. Sposobów na to jest naprawdę wiele, i to nie tylko podczas wakacji - trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać! :) Jednym z najprostszych jest korzystanie z popularnych grouponów. Portale zakupów grupowych wciąż oferują ich wiele, z podziałem na miasta:

restauracje rabaty

Warto także regularnie przeglądać blog GdziePromocja.pl: na bieżąco dostarczamy informacji o superokazjach, także "spożywczych"! Przy okazji sprawdźcie koniecznie inne aktualnie obowiązujące promocje na jedzenie, które obowiązują na terenie całej Polski:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close